SGXL.NL
    • Humor
    • Films & Series
    • Life
    • Celebs
    • Muziek
    • Sport
    Font ResizerAa
    SGXL.NLSGXL.NL
    Search
    Sign In Sign In
    Follow US
    Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
    Home » Blog » Man gaf €22.000 uit om een wolf te worden en zegt dat hij zich niet langer als mens voelt
    Life

    Man gaf €22.000 uit om een wolf te worden en zegt dat hij zich niet langer als mens voelt

    Mireille
    Laatst bijgewerkt: 25 november 2023 19:12
    Mireille
    4 min lezen
    Man gaf €22.000 uit om een wolf te worden en zegt dat hij zich niet langer als mens voelt
    Beeld: YouTube/Zeppet
    SHARE

    In een ongebruikelijke zoektocht naar zijn ware aard, besloot een man om maar liefst €22.000 te investeren in een opmerkelijke transformatie: het worden van een wolf. Nu, na deze opmerkelijke transformatie, beweert hij dat zijn gevoel van menselijkheid volledig is vervaagd. Wat dreef hem tot deze ongewone keuze en wat betekent dit voor zijn identiteit?

    Inhoud
    Van droom tot realiteitGeen monster, maar een wolfZeppet ziet klanten stijgen

    Van droom tot realiteit

    Toru Ueda, een snelwegingenieur uit Tokio, gaf een enorme som van drie miljoen Yen (bijna €22.000) uit aan een op maat gemaakt kostuum om zijn kinderdroom te vervullen: veranderen in het woeste roofdier. De 32-jarige verborg voorheen zijn identiteit, maar heeft sindsdien openlijk gesproken over hoe hij geniet van het leven in het kostuum.

    Hij benadrukt dat hij zijn wolfkostuum niet in het openbaar draagt, maar het thuis aantrekt om te ontspannen en zijn zorgen te vergeten. ‘Wanneer ik mijn kostuum draag, voel ik me niet langer menselijk’, vertelde Ueda aan The Times. ‘Ik ben vrij van menselijke relaties. Alle soorten problemen, gerelateerd aan werk en andere dingen – ik kan ze vergeten’. Ueda gaf opdracht voor het kostuum bij Zeppet Workshop, een gespecialiseerd productie- en modelleringsbedrijf dat kostuums en figuren levert voor de film- en televisie-industrie.

    toru ueda wolf
    Beeld: YouTube

    Geen monster, maar een wolf

    Het kostte meer dan 50 dagen om het kostuum te voltooien, en Ueda uitte zijn verbazing over het eindproduct. Volgens hem is het dragen van het kostuum een diep krachtige ervaring. ‘Wanneer ik in de spiegel kijk, zie ik een wolf en dat roert iets diep in mij’, deelde Ueda. ‘Ik ben geen weerwolf – dat is een soort monster, en ik ben geen monster’.

    De ingenieur had eerder op de website van Zeppet verklaard: ‘Vanwege mijn levenslange liefde voor dieren en het zien van realistische dierenkostuums op tv, droomde ik er altijd van om er ooit een te worden. Bij de laatste pasbeurt stond ik versteld van mijn getransformeerde zelf in de spiegel. Het was een moment waarop mijn droom werkelijkheid werd’. Hij voegde eraan toe: ‘Mijn opdracht om eruit te zien als een echte wolf die op zijn achterpoten loopt, was moeilijk – op zijn zachtst gezegd – maar het voltooide kostuum zag er precies uit zoals ik me had voorgesteld.

    Ueda wilde dat zijn wolvenkostuum zo realistisch mogelijk was en ontmoette het team van Zeppet meerdere keren om ervoor te zorgen dat het precies was wat hij zocht. Hij stelde ook een boek samen met foto’s van de wezens om aan het bedrijf te geven.

    Zeppet ziet klanten stijgen

    Zeppet meldt dat zij een toename zien in klanten die levensechte kostuums bij hen bestellen, met meer dan 50 mensen die kostuums vergelijkbaar met die van Ueda aanvragen voor persoonlijk gebruik. Vorig jaar gaf een Japanse man die bekendstaat als Toco twee miljoen Yen (€14.500) uit om te veranderen in een menselijke, levensgrote ruwe collie, en hij houdt mensen op de hoogte van zijn ervaringen als hond via zijn YouTubekanaal.

    In recente updates heeft hij onthuld dat hij zelf een hondenbench heeft gekocht om in te slapen en heeft hij gedeeld hoe het was om met een hondenriem om te gaan wandelen. Bekijk hieronder een korte video van dit wolfkostuum:

    Check ook: Droom van man die €15.000 uitgaf om hond te worden, komt uit nu hij wordt uitgelaten

    TAGGED:humortransformatiewolf
    Deel dit artikel
    Facebook Email Copy Link

    Volg ons

    Volg ons op social media

    Dit vind je misschien ook leuk

    Esmée PLUS reclame
    Life

    Esmée van PLUS-reclames en De Verraders onherkenbaar na totale metamorfose

    thalena
    23 juni 2025
    Read More
    Appartement in Toscane
    Life

    Prachtig gerenoveerd appartement in hart van Toscane te koop voor minder dan een ton!

    thalena
    22 juni 2025
    Read More
    bruiloft
    Life

    Duits echtpaar vliegt naar Argentinie voor bruiloft maar blijkt helemaal niet uitgenodigd te zijn

    thalena
    22 juni 2025
    Read More
    Gepest op school
    Life

    Meisje dat hele jaar gepest werd neemt wraak op leraren die niets deden tijdens diploma uitreiking

    thalena
    21 juni 2025
    Read More
    Trump Juventus
    Life

    Donald Trump zorgt voor zwaar ongemakkelijk moment met extreem rare vraag aan Juventus-selectie

    thalena
    20 juni 2025
    Read More
    Dametje op Ibiza is een beetje boos en reageert zich af op zwembad
    Life

    Dametje op Ibiza is een beetje boos en reageert zich af op zwembad

    thalena
    20 juni 2025
    Read More
    burgerlijke grensbewaking
    Life

    Tim Hofman infiltreert voor BOOS in Whatsappgroep van burgerlijke grensbewaking

    Vanessa
    18 juni 2025
    Read More
    Air India crash
    Life

    Overlevende vliegramp in 1998 ontdekt bizarre overeenkomst met overlevende Air India-crash

    thalena
    16 juni 2025
    Read More
    ergste land in de wereld
    Life

    Man die elk land ter wereld bezocht onthult wat de ergste plek was waar hij is geweest

    Vanessa
    14 juni 2025
    Read More
    kermis in Nistelrode
    Life

    Meisje kruipt door het oog van de naald door nét op tijd uit kermisattractie in Nistelrode te springen

    thalena
    13 juni 2025
    Read More
    • Over ons
    • Privacy policy
    • Notice and takedown
    • Adverteren
    • Contact
    • Boekingen
    • Disclaimer

                          Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

    Welcome Back!

    Sign in to your account

    Username or Email Address
    Password

    Lost your password?