SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Home » Blog » Ester (Essociaal) kreeg 10 jaar uitkering, Onthult nu mega-budget voor eerste koophuis!
Humor

Ester (Essociaal) kreeg 10 jaar uitkering, Onthult nu mega-budget voor eerste koophuis!

SGXL Redactie
Last updated: 21 januari 2026 22:08
By SGXL Redactie
4 Min Read
SHARE

Realityster en TikTok-fenomeen Ester van Vugt, online beter bekend als Essociaal, is op zoek naar haar eerste koophuis. De winnares van zowel Dames in de Dop als Good Luck Guys deelt op Instagram dat ze grootse plannen heeft – en een bijpassend budget. Een bescheiden starterswoning staat duidelijk niet op haar wensenlijst.

Contents
  • Groot terrein en eigen loods
  • Gigantisch budget voor eerste koophuis Ester
  • Prijzengeld niet doorslaggevend
  • Van verslaving naar ondernemerschap
  • Nieuwe fase

Ester verwierf de afgelopen jaren landelijke bekendheid door haar opvallende tv-optredens, haar eerdere levensstijl in de bijstand en haar openheid over haar verleden. Zo ging ze meermaals viraal na interviews met Powned, toen ze bijvoorbeeld onlangs vierde dat ze 10 jaar uitkering kreeg (video en screens hieronder).

Dat leven heeft ze echter ver achter zich gelaten. Inmiddels staat ze er financieel beter voor dan ooit en kijkt ze vooruit naar een nieuwe stap en dat is namelijk een koopwoning. En dan hebben we het niet over een bescheiden stulpje met een gemiddelde vraagprijs..

Groot terrein en eigen loods

Over haar woonwensen is Ester namelijk duidelijk. Ze zoekt geen standaard huis, maar iets met ruimte, vrijheid en vooral veel grond: “Wat ik weet is dat er een achterlijk grote loods bij moet zitten. Ik heb al een aantal huizen gezien waar heel veel land bij zit, dan kan ik lekker met mijn Tomos rijden, je kan met allemaal zelfgebouwde dingen op je terrein rijden: ge-wel-dig.” Ook een privébosje ontbreekt niet op haar verlanglijstje.

Gigantisch budget voor eerste koophuis Ester

Aan ambitie geen gebrek, want Ester legt de lat hoog. Zij zegt dat ze niet zomaar met een woning van 600-700 duizend euro genoegen neemt en dus meer wil. Ester onthult “Ik heb het budget op een miljoen gezet”, vertelt ze openhartig. Ze geeft wel toe dat ze nog niet helemaal zover is en voorlopig blijft doorsparen. Sinds ze met een BV-constructie werkt, houdt ze haar inkomsten en uitgaven strakker in de gaten.

Prijzengeld niet doorslaggevend

De realityster won de afgelopen maanden flink wat geld: – Dames in de Dop: €25.000 – Good Luck Guys: €10.000 Toch speelde dit prijzengeld volgens haar management geen rol bij de beslissing om een huis te kopen: “Het prijzengeld heeft geen factor gespeeld in het feit dat Ester nu op zoek is naar een nieuwe woning. Dit is een stap die ze onafhankelijk daarvan heeft gezet.” Hieronder haar aankondiging:

Van verslaving naar ondernemerschap

Ester heeft een bewogen verleden. Na elf jaar drugsverslaving – onder andere aan Ritalin en GHB – raakte ze vrijwel alles kwijt. Inmiddels heeft ze haar leven volledig omgegooid.

Ze runt nu haar eigen kledingmerk Bamm Lifestyle, een gabbershop in Helmond, verdient geld via een bekende ‘volwassenen content’ betaal-site en bereikt met haar TikTok-account Essosiaal meer dan 362.000 volgers.

Nieuwe fase

Met haar ondernemingen, online bereik en tv-bekendheid bouwt Ester hard aan haar toekomst. Of dat droomhuis met loods en bos er binnenkort daadwerkelijk komt, moet nog blijken – maar haar plannen zijn in elk geval glashelder.

Ester een tijdje terug bij Powned:

Woede om ‘walgelijk PowNed-item’ bij Taylor Swift-concert: ‘Die komt nooit meer aan de bak!’

Share This Article
Facebook Email Copy Link

Volg ons

Volg ons op social media

You Might Also Like

Humor

De Mayonaisepot van het Leven

By Jay
18 februari 2026
Read More
Humor

Slim geregeld bij de relatietherapeut

By Jay
18 februari 2026
Read More
Niet al te sympathieke restauranteigenaar accepteert het niet als medewerkers zich ziek melden
Humor

Niet al te sympathieke restauranteigenaar accepteert het niet als medewerkers zich ziek melden

By thalena
17 februari 2026
Read More
Humor

Stomdronken thuiskomen

By Jay
17 februari 2026
Read More
Humor

Eigenwijze gast denkt slim te zijn

By Jay
17 februari 2026
Read More
Humor

Drie wensen? Niet dus

By Jay
17 februari 2026
Read More
Humor

Scheiden en alles meenemen

By Jay
17 februari 2026
Read More
Humor

Koe

By Jay
17 februari 2026
Read More
Humor

Is er nog iets wat ze niet gebruikt?

By Jay
14 februari 2026
Read More
Hilarische review van Peter die boodschappen ging doen bij de Dirk in Spijkenisse gaat knetterviral
Humor

Hilarische review van Peter die boodschappen ging doen bij de Dirk in Spijkenisse gaat knetterviral

By thalena
14 februari 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?