SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
    • Humor
    • Films & Series
    • Life
    • Celebs
    • Muziek
    • Sport
    Font ResizerAa
    SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
    Search
    Sign In Sign In
    Follow US
    Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
    Home » Blog » Beste scheidingsbrief ever!
    Humor

    Beste scheidingsbrief ever!

    jeffslot
    Laatst bijgewerkt: 2 maart 2015 23:36
    jeffslot
    4 min lezen
    SHARE

    Vrouw geeft in scheidingsbrief aan dat zij het met de broer van haar man doet. Dit antwoord had zij echter nooit verwacht! 

    De brief van de vrouw:

    “Lieve man,

    Ik schrijf je deze brief om je te vertellen dat ik je voor altijd ga verlaten. Ruim zeven jaar ben ik een goede vrouw voor jouw geweest en ik heb niets dat dit bewijst.

    De laatste twee weken zijn een hel geweest. Je baas belde vanmiddag om me te vertellen dat jij vandaag ontslag hebt genomen en dat was voor mij de laatste druppel.

    Vorige week kwam je thuis en merkte niet dat ik mijn nagels had laten doen en naar de kapper was geweest. Ik kookte je favoriete eten, varkens cotelletjes met wortelen, en had voor de gelegenheid een splinternieuw setje aangetrokken.

    Je kwam thuis, slokte je eten binnen 2 minuten naar binnen en ging voor de tv zitten om direct na de een wedstrijdje voetbal kijken in slaap te vallen. Je vertelt me nooit meer dat je van me houdt, je knuffelt of kust me ook niet meer. Of je bent mij aan het bedriegen of je houdt niet meer van mij. Wat de reden ook is, ik ben weg !

    PS: Als je me wil zoeken, vergeet het maar. Jouw BROER en ik gaan samen in Spanje wonen! Nog een leuk leven gewenst!”

    Getekend : Je EX-vrouw….


    Toen ze op Schiphol op het vliegtuig zat te wachten, werd haar naam afgeroepen. Bij de balie van de luchtvaartmaatschappij werd haar een brief overhandigd, die speciaal door een koerier gebracht was. In de brief stond het volgende:

    “Beste ex-vrouw,

    Niets heeft mij vandaag meer plezier gedaan dan jouw brief te lezen. Het is waar dat jij en ik al zeven jaar getrouwd zijn, maar een “goede vrouw” is toch iets anders dan wat jij bent geweest.

    Ik kijk constant naar het Sportkanaal om je eeuwig gezeur niet te horen. Helaas werkt het niet. Ik had wel degelijk gezien dat je haar er af was vorige week, het eerste wat in mij opkwam was te zeggen dat je “er als een man” uitzag! Mijn moeder heeft mij altijd geleerd niets te zeggen als je niets positiefs te vertellen hebt. Toen je mijn favoriete eten klaarmaakte, heb je mij waarschijnlijk verward met MIJN BROER, omdat ik al zeven jaar geleden gestopt ben met het eten van varkensvlees.

    Ik ging vroeg naar bed omdat ik gezien had dat het prijskaartje nog aan je nieuwe setje hing. Ik hoopte ook maar dat het puur toeval was dat mijn broer die morgen vijftig euro van mij geleend had en dat jouw setje 49,95 euro kostte.

    Nochtans, ondanks dit alles hield ik nog van je en hoopte ik dat het weer zo als vanouds zou worden. Toen ik vanmorgen echter vernam dat ik de Loterij van twaalf miljoen euro gewonnen had, heb ik ontslag genomen en ben ik twee tickets voor Ibiza gaan kopen.

    Toen ik thuis kwam was je echter weg en vond ik je brief. Alles heeft zijn oorzaak, denk ik. Ik hoop dat je het leven zal kunnen leiden dat je altijd wilde. Mijn advocaat zegt me, nadat hij jouw brief gelezen had, dat ik geen cent met je zal hoeven delen. Dus het ga je verder goed.

    PS. Ik weet niet of ik het je ooit verteld heb, maar mijn broer Karel werd oorspronkelijk als “Carla” geboren. Ik hoop dat dit geen probleem zal zijn.”

    Getekend : STINKEND RIJK en SINGLE !!!!

    TAGGED:MopMoppennieuwsberichtscheiden
    Deel dit artikel
    Facebook Email Copy Link
    Geen reacties Geen reacties

    Geef een reactie

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Volg ons

    Volg ons op social media

    Dit vind je misschien ook leuk

    Humor

    De kroeg

    Jay
    11 augustus 2025
    Read More
    Humor

    3 astronauten

    Jay
    11 augustus 2025
    Read More
    bas smit slippers
    Humor

    Volgers voelen zich genept door Bas Smit: ‘Toch een vorm van oplichting’

    SGXL Redactie
    11 augustus 2025
    Read More
    wasmachine verhuizen
    Humor

    Amsterdammer die wasmachine wil verhuizen geeft zichzelf vliegles

    thalena
    11 augustus 2025
    Read More
    Humor

    Duitse herder

    Jay
    10 augustus 2025
    Read More
    Humor

    Man springt in haaienbad

    Jay
    10 augustus 2025
    Read More
    Gast krijgt nog even ongevraagd advies nadat date hem afwijst vanwege 'kinderachtig taalgebruik'
    Humor

    Gast krijgt nog even ongevraagd advies nadat date hem afwijst vanwege ‘kinderachtig taalgebruik’

    thalena
    10 augustus 2025
    Read More
    Onderhandeling over tweedehandse tv neemt raarste wendig ooit
    Humor

    Onderhandeling over tweedehandse tv neemt raarste wending ooit

    Wiraisha
    10 augustus 2025
    Read More
    Humor

    Opa op scootmobiel

    Jay
    9 augustus 2025
    Read More
    Humor

    Brutale papegaai

    Jay
    9 augustus 2025
    Read More
    • Over ons
    • Privacy policy
    • Notice and takedown
    • Adverteren
    • Contact
    • Boekingen
    • Disclaimer

                          Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

    Welcome Back!

    Sign in to your account

    Username or Email Address
    Password

    Lost your password?