SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Home » Blog » Zweedse meisje met tetten op de schoolfoto
Humor

Zweedse meisje met tetten op de schoolfoto

Rensvp
Last updated: 7 mei 2016 09:48
By Rensvp
2 Min Read
SHARE

Als er één dag in het schooljaar is waarop je jezelf het beste kunt blootgeven, dan is het wel tijdens de schoolfoto. Terwijl de jongens een liter gel in hun haar kwakken, staan de meisjes wel honderd keer voor de spiegel om te checken of hun lipgloss bijgewerkt moet worden. Kortom, de schoolfoto is voor veel scholieren een manier om zich van hun beste kant te laten zien. Terwijl iedereen z’n uiterste best doet om zich op te doffen, wilde de Zweedse Hanna Bolander uit Växjö zich liever van haar natuurlijke kant laten zien. Ze besloot om tijdens de schoolfoto topless te poseren.

Met deze actie wilde Hanna een statement maken met betrekking tot gelijkheid tussen mannen en vrouwen. De 19-jarige is namelijk feministe en vindt dat zij als vrouw, net als een man, haar bovenlichaam mag ontbloten wanneer zij dat wilt. Net als Hanna zijn al haar klasgenootjes zeer politiek actief en wilden ze met de klassenfoto laten zien dat mannen en vrouwen gelijk zijn. Ze besloten dat er zowel jongens als meisjes topless op de foto moesten en als fanatieke feminist voelde Hanna zich als geroepen. “Het voelde eigelijk allemaal vrij natuurlijk”, aldus Hanna.

De school van Hanna publiceerde de foto zonder enige moeite en zijn er zelfs trots op dat hun leerlingen opkomen voor hun idealen. De directeur van het bedrijf die de school foto maakte, was wat minder enthousiast en hij waarschuwde de school voor de risico’s van het uitbrengen van de foto. De schoolfoto verscheen later deze week in de Scandinavische pers en er ontstond discussie rondom het onderwerp. Hanna vertelde later dat ze geen spijt had van haar ietwat spontane actie, want eindelijk wordt er gepraat over de gelijkheid tussen mannen en vrouwen. Zo zie je maar, als je iets wil bereiken, dan kun je het beste je tetten in de strijd gooien.

TAGGED:FeminismefotoMeisjeSchoolfotoStatementtetten
Share This Article
Facebook Email Copy Link
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Volg ons

Volg ons op social media

You Might Also Like

Humor

Identiteitskaart vergeten

By Jay
31 januari 2026
Read More
Humor

Hij kwam voor één ding… en ging weg met een boot en een 4×4

By Jay
31 januari 2026
Read More
Humor

Jantje

By Jay
30 januari 2026
Read More
Humor

Agent gelooft alles

By Jay
30 januari 2026
Read More
Humor

Dokter

By Jay
30 januari 2026
Read More
Humor

Laatste kus

By Jay
30 januari 2026
Read More
Humor

Kippenboer

By Jay
28 januari 2026
Read More
Humor

Bejaard stel ontdekt goedkoopste ‘liefdeshotel’

By Jay
28 januari 2026
Read More
Humor

Hoe €100 een heel dorp redde

By Jay
27 januari 2026
Read More
Humor

Brandweerman doet wens

By Jay
27 januari 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?