SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Home » Blog » Wtf: Gezin koopt droomhuis met goed uitzicht op homo-ontmoetingsplek
Humor

Wtf: Gezin koopt droomhuis met goed uitzicht op homo-ontmoetingsplek

Rensvp
Last updated: 24 maart 2019 09:30
By Rensvp
2 Min Read
SHARE

Als je een huis koopt is het natuurlijk wel zo handig dat je een beetje een idee hebt van wat er zich in de omgeving afspeelt zodat je niet ineens voor onaangename verrassingen komt te staan. Dit is iets waar Kim Duin-Oosterman en haar man niet over na hadden gedacht toen ze hun karakteristieke jaren 30-woning kochten. Vanuit het huis heb je namelijk uitzicht op een homo-ontmoetingsplek.

De woning van het stel staan in het Nederlandse Benningbroek, een dorp zo’n 45 kilometer ten noorden van Amsterdam. Toen ze het huis kochten hadden ze geen idee dat de kinderkamers uitkeken op een homo-ontmoetingsplek. Achter hun huis vinden dagelijks seksuele ontmoetingen tussen mannen plaats. De gefrustreerde moeder van drie vertelt: “Soms zijn ze met z’n zessen bezig.”

De eerste keer dat Kim de mannen zag, geloofde ze haar ogen bijna niet. “Ik stond in de kamer van mijn kleinste, bij de vensterbank. Opeens zag ik daar twee naakte mannen die elkaar aan het afwerken waren. Op klaarlichte dag! Ik stond perplex.” De moeder hoopte dat het een incident was, maar de mannen komen dagelijks naar de bosjes naast de parkeerplaats. Kim belt bijna elke dag met de politie,  want de plek is geen officiële homo-ontmoetingsplaats. Maar als de agenten arriveren, zijn de mannen alweer verdwenen.

Kim en haar man klopten ook aan bij de gemeente Medemblik waartoe het dorp Benninbroek behoort. Die zegt vooralsnog niets te kunnen doen, omdat het terrein niet onder hun beheer maar onder die van de overheidsdienst Rijkswaterstaat valt. Volgens de buren van Kim worden de bosjes al 32 jaar door mannen gebruikt als cruiseplek voor anonieme seks. Ook de buren hebben vaak met de politie gebeld, maar worden naar eigen zeggen niet serieus genomen. Een woordvoerder van de politie laat weten dat er extra controles gaan plaatsvinden en dat er meer gesurveilleerd zal worden.

TAGGED:DroomhuisgezinKooptOntmoetingsplekuitzicht
Share This Article
Facebook Email Copy Link
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Volg ons

Volg ons op social media

You Might Also Like

Humor

Schipbreuk

By Jay
10 januari 2026
Read More
Humor

De weddenschap

By Jay
10 januari 2026
Read More
Humor

De slechtste wens ooit

By Jay
9 januari 2026
Read More
Humor

Twee foto’s, miljoenen waard… maar niet om de juiste reden

By Jay
9 januari 2026
Read More
Humor

Zoontje verpest het avondeten met één simpele opmerking

By Jay
7 januari 2026
Read More
Humor

Politieagent raakt volledig in de war door twee bijzondere namen

By Jay
7 januari 2026
Read More
Gast laat met hilarische parodie zien hoe absurd Trump's Venezuela-operatie is
Humor

Gast laat met kurkdroge video zien hoe absurd Trump’s Venezuela-operatie is

By thalena
7 januari 2026
Read More
Humor

Werk en Privé Liepen Hier Wel Héél Erg Door Elkaar

By Jay
7 januari 2026
Read More
Humor

Net Getrouwd… en Nu Al Problemen

By Jay
7 januari 2026
Read More
Humor

Taxi rijdt bijna etalage in na tikje op schouder

By Jay
6 januari 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?