Een Marktplaatsverkoper werd onlangs flink aan de tand gevoeld door Wilma, die vond dat de brocante kussentjes niet in de juiste Marktplaats categorie stonden. Wilma vroeg meerdere keren of de verkoper zich niet had vergist bij het plaatsen van zijn advertentie. De verkoper legde rustig uit dat Marktplaats zelf deze categorie had voorgesteld en dat hij dat niet kon wijzigen.
‘Het is irritant’ versus ‘Dan moet u iets anders gaan doen’
De woordenwisseling kreeg al snel een scherpe toon toen Wilma aangaf het irritant te vinden dat mensen de verkeerde Marktplaats categorie gebruiken. De verkoper reageerde laconiek en gaf aan dat hij anders de advertentie helemaal opnieuw moest plaatsen, iets waar hij weinig zin in had. Ondanks Wilma’s aanhoudende standpunten bleef de verkoper kalm en probeerde hij het gesprek op een luchtige manier af te sluiten.
Eind goed, al goed voor deze Marktplaats categorie-kwestie?
Wilma besloot uiteindelijk om de verkoper nog even fijntjes te wijzen op het feit dat hij niet blind op de computer van Marktplaats moest vertrouwen. Daarmee had ze volgens eigen zeggen haar punt wel gemaakt. De verkoper bedankte haar netjes voor de opmerkzaamheid en wenste haar een fijne avond. Zo eindigde een discussie die begon over een simpele Marktplaats categorie, maar uitgroeide tot een opmerkelijk online tafereel.




Check ook: