SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Home » Blog » Trillende vibrator veroorzaakt bommelding
Humor

Trillende vibrator veroorzaakt bommelding

Rensvp
Last updated: 21 maart 2016 08:16
By Rensvp
2 Min Read
SHARE

In tijden van onrust is het belangrijk om super alert te zijn en zelfs de kleinste verdachte aanwijzingen serieus te nemen. In het Italiaanse Modena zijn ze hier maar al te bewust van en daarom besloot iemand afgelopen woensdag de politie te bellen nadat hij ‘verdachte vibraties’ uit een vuilniszak hoorde komen. De politie nam de melding zeker serieus en besloot de explosieve opruimingsdienst in te lichten om onderzoek te doen, omdat ze het vermoeden hadden dat er wel eens een bom in de vuilnis zak zou kunnen zitten. Nadat er een gebied van 200 vierkante meter was afgezet gingen de specialisten op de vuilniszak af om detecteren waar ze mee te maken hadden. Toen ze eenmaal de vuilniszak openden troffen ze een trillende vibrator aan.

Waarschijnlijk was de vorige eigenaresse er klaar mee en besloot ze de vibrator weg te gooien zonder de batterijen uit het apparaat te halen. De vibrator is vast aan gegaan nadat hij werd weggegooid in een prullenbak langs de weg. Degene die de politie had gebeld had nooit kunnen bedenken dat er een vibrator in lag en was dan ook verbijsterd na het horen van het nieuws. Het is niet voor het eerst dat Italië in paniek raakt vanwege een mogelijke bom. Afgelopen september vergat iemand zijn snelkookpan met minestrone soep op een perron. De pan met soep werd ter plekke ontmanteld en opgediend als lunch voor het hele ontruimingsteam.

Toch is het volgens de Italiaanse autoriteiten belangrijk om melding te doen van een verdacht object of situatie. “Het dreigingsniveau is vandaag de dag hoger dan normaal dus we nemen de meldingen erg serieus”. Van wie het zoemende seksspeeltje was is helaas niet bekend. De schuldige dame zal met het schaamrood op haar wangen het nieuws hebben aangehoord. Het seksspeeltje is door de politie onschadelijk gemaakt en ter vernietiging weggebracht naar de verbrandingsoven. 

TAGGED:bombommeldingexplosieItaliëPolitieseksseksspeeltjeviboratorvuilnisbak
Share This Article
Facebook Email Copy Link
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

You Might Also Like

Humor

De Slimste Mens-kijkers gaan helemaal los op deelnemers “Dramatisch! De Domste Mens!”

By SGXL Redactie
1 april 2026
Read More
Humor

Vrouw wint miljoen met onverwachte ‘logica’

By Jay
31 maart 2026
Read More
Humor

Katja Schuurman fans geschokt na zien filmpje in haar huis “Wat een rommel!”

By SGXL Redactie
31 maart 2026
Read More
Humor

Agent snapt ineens alles na bizarre uitleg van oudere vrouw

By Jay
31 maart 2026
Read More
Humor

Dronken thuiskomst loopt nét anders af

By Jay
31 maart 2026
Read More
Gast stuurt geïnteresseerde in Marktplaatsboom naar perfecte plek na belachelijk laag bod
Humor

Gast stuurt geïnteresseerde in Marktplaatsboom naar perfecte plek na belachelijk laag bod

By thalena
30 maart 2026
Read More
Humor

Ali B wordt heel emotioneel tijdens slotwoord “Ik vraag u…” (Video)

By SGXL Redactie
31 maart 2026
Read More
Humor

Man denkt jackpot te delen

By Jay
30 maart 2026
Read More
Humor

Miljoenenjacht finalist (28) wint megabedrag met héle opvallende strategie “Het werkt!..”

By SGXL Redactie
30 maart 2026
Read More
Humor

Waarheidsmachine

By Jay
29 maart 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?