SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
    • Humor
    • Films & Series
    • Life
    • Celebs
    • Muziek
    • Sport
    Font ResizerAa
    SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
    Search
    Sign In Sign In
    Follow US
    Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
    Home » Blog » Tatjana Šimić openhartig over beruchte ‘buurman, wat doet u nu?’-scène: ‘Janken, janken’
    Humor

    Tatjana Šimić openhartig over beruchte ‘buurman, wat doet u nu?’-scène: ‘Janken, janken’

    Vanessa
    Laatst bijgewerkt: 12 juni 2025 20:46
    Vanessa
    3 min lezen
    Tatjana Šimić
    Beeld: Flodder
    SHARE

    Actrice Tatjana Šimić is onlosmakelijk verbonden met haar rol als Kees Flodder in de populaire comedyserie. Toch was één van de bekendste scènes uit de serie – waarin de beroemde zin “Buurman, wat doet u nu?” klinkt – voor haar persoonlijk een emotioneel dieptepunt. In een interview met Radio 10 onthult ze dat ze bij het opnemen van deze scène in tranen was en het liefst had willen weigeren.

    Inhoud
    “Ik huilde en wilde het niet doen”Tatjana Šimić twijfelde over terugkeer“Ik ben in de 60, moet ik dit nog wel doen?”

    “Ik huilde en wilde het niet doen”

    Volgens Tatjana Šimić wist ze vooraf dat er een blootscène zou komen, maar het moment zelf viel haar zwaar. “Nou, ik had willen weigeren om de blootscène te spelen met buurman”, vertelt de blondine in een interview met Radio 10-dj Gijs Staverman. “Ik was geen actrice, ik janken, janken,” vertelt ze. Pas na een emotioneel gesprek met de assistente van regisseur Dick Maas besloot ze door te zetten, Die zei: ‘Kindje, kindje. Maar je wist toch wel dat je dit moest doen?’ En ik huilend: ‘Ja, maar nu moet het echt gebeuren.'”

    Om haar ongemak te verzachten, gaven de makers haar een speciaal slipje en de buurman een dubbele onderbroek. Toch moest die uiteindelijk weer uit, omdat het zichtbaar was tijdens het filmen. “Toen hebben ze een soort slipje van panty gemaakt, zodat niemand het ziet. En buurman hebben ze een dubbele onderbroek gegeven, zodat als hij bukt, dat het dan niet bengelt tegen mijn billen.” Ook dat bleek echter niet de oplossing, want wanneer de buurman bukte, zag je zijn onderbroek. “Dus die moest uit”, 

    Tatjana Šimić twijfelde over terugkeer

    Ondanks het ongemak van toen, keert Tatjana Šimić begin 2026 terug in de rol van Kees voor een nieuwe spin-off. Hoewel het productiehuis NewBe nog weinig details wil vrijgeven, bevestigt Tatjana zelf haar betrokkenheid. “Ik ben benaderd en het gaat om Kees, maar de rest mag ik niet verklappen. Er zitten nog meer verrassingen in.”

    “Ik ben in de 60, moet ik dit nog wel doen?”

    Tatjana geeft eerlijk toe dat ze lang twijfelde over haar terugkeer. “Ik heb drie keer gezegd dat ik het niet moest doen,” zegt ze lachend. “Ik ben in de 60, misschien moet ik beter Ma Flodder gaan spelen.”

    Toch is ze enthousiast over het project en wordt er hard gewerkt aan de nieuwe vorm van de serie.

    View this post on Instagram

    A post shared by Tatjana Simic MONACO – HAWAII (@tatjanasimic_official_account)

    Met haar openhartigheid laat Tatjana Šimić zien dat zelfs iconische rollen hun keerzijde hebben – maar ook dat sommige personages simpelweg onvergetelijk zijn.

    Check ook:

    Tatjana Šimić keert terug in Flodder spinoff-serie: ‘Kan beter Ma Flodder gaan spelen’
    Deel dit artikel
    Facebook Email Copy Link

    Volg ons

    Volg ons op social media

    Dit vind je misschien ook leuk

    Humor

    Eén eend, twee ego’s: wie wint ‘m?

    Jay
    10 juli 2025
    Read More
    Humor

    Kale wijsheid aan de bar: een gladde verrassing

    Jay
    10 juli 2025
    Read More
    Humor

    Tennisbal raakt man op gevoelige plek

    Jay
    9 juli 2025
    Read More
    Humor

    Joggers blijven Karel storen

    Jay
    9 juli 2025
    Read More
    tinderdate rekening spitten
    Humor

    Gast wil ineens toch de rekening splitten nadat hij blauwtje loopt bij dame na Tinderdate

    thalena
    9 juli 2025
    Read More
    Humor

    Moderne relatie-logica

    Jay
    8 juli 2025
    Read More
    Humor

    Scheiden doet lijden… maar wie het laatst lacht, lacht het best.

    Jay
    8 juli 2025
    Read More
    Grapje in Buurt WhatsApp over weggelopen kip valt helemaal verkeerd
    Humor

    Grapje in Buurt WhatsApp over weggelopen kip valt helemaal verkeerd

    thalena
    8 juli 2025
    Read More
    whatsapp oplichter
    Humor

    Whatsapp oplichter krijgt schrik van zijn leven als ‘slachtoffer’ om schokkende reden in gevangenis blijkt te zitten

    thalena
    8 juli 2025
    Read More
    Humor

    Dropjes in de klas

    Jay
    7 juli 2025
    Read More
    • Over ons
    • Privacy policy
    • Notice and takedown
    • Adverteren
    • Contact
    • Boekingen
    • Disclaimer

                          Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

    Welcome Back!

    Sign in to your account

    Username or Email Address
    Password

    Lost your password?