SGXL.NL
    • Humor
    • Films & Series
    • Life
    • Celebs
    • Muziek
    • Sport
    Font ResizerAa
    SGXL.NLSGXL.NL
    Search
    Sign In Sign In
    Follow US
    Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
    Home » Blog » Mensen gaan los om bizarre maatregel Amsterdamse kledingwinkel: ‘Ze zijn gek geworden!’
    Life

    Mensen gaan los om bizarre maatregel Amsterdamse kledingwinkel: ‘Ze zijn gek geworden!’

    thalena
    Laatst bijgewerkt: 18 februari 2025 18:34
    thalena
    4 min lezen
    Amsterdamse kledingwinkel
    Beeld: TikTok ki.inreallife
    SHARE

    Amsterdamse kledingwinkel heeft een opmerkelijke trend omarmd: klanten moeten nu betalen voordat ze foto’s mogen maken. Deze maatregel is een directe reactie op het gedrag van bezoekers die vaak alleen selfies nemen en zonder aankopen de winkel verlaten. Winkeliers hopen met deze aanpak de klanten te ontmoedigen die de winkel enkel voor een foto bezoeken. De discussie over deze nieuwe regel heeft geleid tot gemengde reacties van zowel lokale bewoners als bezoekers, variërend van humoristische opmerkingen tot serieuze overpeinzingen over de impact van selfie-cultuur op de retailsector.

    Inhoud
    Maatregel Amsterdamse kledingwinkelReacties van KlantenEthische OverwegingenDiscussie over het betalen voor selfies

    Maatregel Amsterdamse kledingwinkel

    Winkeliers in Amsterdam zijn gefrustreerd door klanten die de winkel binnenkomen, een paar foto’s maken en vervolgens weer vertrekken zonder iets te kopen. Dit heeft geleid tot de beslissing om een vergoeding te vragen voor het maken van foto’s. De hoop is dat dit beleid klanten zal ontmoedigen om alleen voor selfies te komen.

    Amsterdamse kledingwinkel
    Beeld: TikTok ki.inreallife

    Reacties van Klanten

    De reacties op deze nieuwe regel zijn verdeeld en vaak humoristisch. Een gebruiker merkte op: “Ik zou een selfie nemen en dan zogenaamd doen alsof ik geld uit mijn zak haal, maar dan tover ik een ‘middlevinger’ uit mijn zak!” Dit laat zien hoe sommige mensen de situatie met een flinke dosis sarcasme benaderen.

    Een andere reactie was: “Ze hadden ook gewoon een sticker met hun winkelnaam erop kunnen plakken en dan hadden ze gratis promotie!” Dit suggereert dat winkels creatiever kunnen zijn in hun benadering van marketing.

    Een andere gebruiker vroeg zich af: “Zijn het de winkels die gek geworden zijn of de mensen die naar binnen gaan en dan alleen selfies nemen?” Dit benadrukt de verwarring over wie er nu echt de schuldige is in deze situatie.

    Een andere grappige opmerking was: “Denk dat er in die winkel veel ‘influencers’ komen die een outfitje aandoen, fotootje maken en dan weer weggaan. Gebeurt helaas redelijk vaak!” Dit wijst op de frustratie van winkeliers over de invloed van sociale media.

    Daarnaast zei iemand: “Kijken naar mezelf maar ik moet de winkel betalen” Dit laat zien hoe absurd de situatie wordt ervaren door klanten.

    Een andere gebruiker voegde toe: “Omg, nooit dat dit serieus is!” Dit geeft aan dat veel mensen moeite hebben om de ernst van de situatie te begrijpen.

    Amsterdamse kledingwinkel
    Beeld: Pexels Ron

    Ethische Overwegingen

    Critici van deze maatregel wijzen erop dat het vragen om betaling voor foto’s mogelijk meer kwaad dan goed doet. Het kan potentiële klanten afschrikken en de winkelervaring negatief beïnvloeden. Bovendien roept het vragen om betaling voor selfies vragen op over de toegankelijkheid van winkels en de relatie tussen klanten en winkeliers.

    Discussie over het betalen voor selfies

    De discussie over het betalen voor selfies in een Amsterdamse kledingwinkel laat zien hoe de selfie-cultuur de retailsector beïnvloedt. Terwijl sommige winkels proberen hun omzet te beschermen, vragen anderen zich af of deze aanpak de juiste is. Het blijft een onderwerp van debat, met zowel voor- als tegenstanders die hun mening delen op sociale media. De toekomst zal moeten uitwijzen of deze trend zich verder zal verspreiden of dat winkels andere manieren zullen vinden om met de selfie-cultuur om te gaan.

    Check ook:

    De meest oogverblindende foto’s van Jutta Leerdam
    TAGGED:AmsterdambetalingSelfiewinkel
    Deel dit artikel
    Facebook Email Copy Link

    Volg ons

    Volg ons op social media

    Dit vind je misschien ook leuk

    Air India crash
    Life

    Overlevende vliegramp in 1998 ontdekt bizarre overeenkomst met overlevende Air India-crash

    thalena
    16 juni 2025
    Read More
    ergste land in de wereld
    Life

    Man die elk land ter wereld bezocht onthult wat de ergste plek was waar hij is geweest

    Vanessa
    14 juni 2025
    Read More
    kermis in Nistelrode
    Life

    Meisje kruipt door het oog van de naald door nét op tijd uit kermisattractie in Nistelrode te springen

    thalena
    13 juni 2025
    Read More
    Bizarre aanrijding verdeelt het internet: 'Waarom stop hij niet gewoon?!'
    Life

    Bizarre aanrijding verdeelt het internet: ‘Waarom stop hij niet gewoon?!’

    thalena
    11 juni 2025
    Read More
    Mensen gaan los om TikTok-dame die denkt dat alle vliegvelden Schiphol heten: 'Dit heeft stemrecht...'
    Life

    Mensen gaan los om TikTok-dame die denkt dat alle vliegvelden Schiphol heten: ‘Dit heeft stemrecht…’

    thalena
    10 juni 2025
    Read More
    LLDL hottub
    Life

    Kijkers gaan los om extreem ongemakkelijk ‘hottub-moment’ in LLDL: ‘Die staat al een tijdje droog!’

    thalena
    10 juni 2025
    Read More
    body modification
    Life

    Danielle uit Breda heeft haar neus laten amputeren: ‘Nu ben ik intens gelukkig’

    Vanessa
    9 juni 2025
    Read More
    Opmerkelijke suggestie voor sigaretten bij de voedselbank gaat rond online
    Life

    Opmerkelijke suggestie voor sigaretten bij de voedselbank gaat rond online

    thalena
    9 juni 2025
    Read More
    Mexicaans drugskartel
    Life

    Toeristen in Mexico doen het in hun broek als ze worden klemgereden door ‘kartel-leden’

    thalena
    6 juni 2025
    Read More
    Domeinen Roerende Zaken
    Life

    Nederlandse overheid verkoopt dikke Bentley met dubieus verleden voor ‘een prikkie’

    thalena
    4 juni 2025
    Read More
    • Over ons
    • Privacy policy
    • Notice and takedown
    • Adverteren
    • Contact
    • Boekingen
    • Disclaimer

                          Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

    Welcome Back!

    Sign in to your account

    Username or Email Address
    Password

    Lost your password?