SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Home » Blog » Kwarteleitjes van de Albert Heijn uitbroeden het kan gewoon!
Humor

Kwarteleitjes van de Albert Heijn uitbroeden het kan gewoon!

Rensvp
Last updated: 20 februari 2016 12:11
By Rensvp
2 Min Read
SHARE

Als er een supermarkt is die bijna alles in huis heeft, dan is het de Albert Heijn wel. Maar dat ze sinds kort ook voor dierenwinkeltje spelen is helemaal nieuw voor de consument. Afgelopen week deed Fionna Bottema een experiment met een aantal kwartel eitjes om te kijken of ze bevrucht waren en of haar broedmachine nog wel zou werken. Wat bleek?! Haar broedmachine werkte prima, want tot haar verbazing kwamen er een aantal van de eitjes uit en nu lopen er bij Fionna zes kwarteltjes rond in huis.

Fionna kocht 24 kwartel eitjes bij de Albert Heijn en legde ze in een bak met warm water om te kijken of er eitjes tussen zouden zitten die mogelijk bevrucht zouden zijn. De eitjes die zouden blijven drijven, zouden waarschijnlijk bevrucht zijn. Al snel nadat de kwartelfluisteraar de eitjes had geselecteerd die misschien leven zouden bevatten, begonnen er een aantal eitjes te wiebelen. Fiona die een broedmachine had staan, die ze normaal gebruikte voor haar uilen hobby, besloot om te proberen de eitjes uit te broeden. Afgelopen week was het dus zo ver, het was Fiona gelukt om zes eitjes uit te broeden.

Ze besloot een foto op Facebook te zetten van het kuikentje dat het eerste uit het ei kroop. Kort hierna onstond er een hoop commotie rondom het Facebook bericht, mensen zouden het afschuwelijk vinden dat de supermarkt bevruchte eieren zou verkopen. De woordvoerder van de Albert Heijn vertelde dat het waarschijnlijk komt omdat er een haantje zou zijn ontsnapt, die per ongeluk tussen de vrouwtjes terecht zou zijn gekomen. Niet een heel smakkelijk idee, als je net toevallig zin zou hebben in een lekker ontbijtje met een kwartel eitje.

TAGGED:AlbertheijnappiebroedenEikippnekuikensKwartelkwarteleierenSupermarkt
Share This Article
Facebook Email Copy Link
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Volg ons

Volg ons op social media

You Might Also Like

Humor

Jantje

By Jay
30 januari 2026
Read More
Humor

Agent gelooft alles

By Jay
30 januari 2026
Read More
Humor

Dokter

By Jay
30 januari 2026
Read More
Humor

Laatste kus

By Jay
30 januari 2026
Read More
Humor

Kippenboer

By Jay
28 januari 2026
Read More
Humor

Bejaard stel ontdekt goedkoopste ‘liefdeshotel’

By Jay
28 januari 2026
Read More
Humor

Hoe €100 een heel dorp redde

By Jay
27 januari 2026
Read More
Humor

Brandweerman doet wens

By Jay
27 januari 2026
Read More
Humor

De duurste champagne

By Jay
26 januari 2026
Read More
Humor

Slimste parkeertruc ooit

By Jay
26 januari 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?