SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Home » Blog » Bizar: één op de acht mannen neemt een condoom mee naar een begrafenis
Life

Bizar: één op de acht mannen neemt een condoom mee naar een begrafenis

rajini
Last updated: 12 april 2024 23:22
By rajini
3 Min Read
Bizar: één op de acht mannen nemen een condoom mee naar een begrafenis
Beeld: Pexels
SHARE

Het lijkt wel een bizar en ongepast ritueel: recent onderzoek heeft aan het licht gebracht dat één op de acht mannen een condoom meeneemt naar een begrafenis. Deze onverwachte onthulling werpt vragen op over de redenen achter deze opmerkelijke gewoonte. Wat drijft mannen ertoe om een voorwerp dat doorgaans wordt geassocieerd met intieme momenten, te verbinden met een sombere gelegenheid als een begrafenis?

Contents
Waarom eigenlijk?Libido

Waarom eigenlijk?

Het rouwproces draait om het verlies, een leegte die we vaak instinctief proberen op te vullen. Vele denken dat ons libido is er om die leegte op te vullen. Echter, Dr. Britton waarschuwt dat seks niet de oplossing is om een gevoel te compenseren. Ze stelt: “Veel mensen verwarren fysieke nabijheid met emotionele verbondenheid, en denken dat als ze intiem zijn, ze ook echt close zijn.” Hierin schuilt het gevaar van het ongepast gebruik van seks als een surrogaat voor echte verbondenheid.

Bizar: één op de acht mannen nemen een condoom mee naar een begrafenis
Beeld: Pexels

Verdriet kan ook leiden tot impulsieve en mogelijk schadelijke beslissingen, wat zeker niet bevorderlijk is voor wat soms gekscherend wordt aangeduid als een ‘post-begrafenis avontuurtje’. Dr. Britton benadrukt de invloed van verdriet op het denkproces: “Het neemt je mentaal in beslag.” Dit inzicht wordt bevestigd door een onderzoek van Trojan onder 2000 volwassenen tussen 18 en 35 jaar oud. Naast het opvallende feit dat veel mannen verwachten romantische mogelijkheden te vinden bij een begrafenis, blijkt uit het onderzoek dat 77 procent van de respondenten van mening is dat zowel mannen als vrouwen gelijke verantwoordelijkheid moeten dragen voor veilige seks.

Bizar: één op de acht mannen nemen een condoom mee naar een begrafenis
Beeld: Pexels

Libido

Libido verwijst naar de seksuele drang, verlangen of lust die een persoon ervaart. Het is de natuurlijke en biologische neiging om seksueel opgewonden te raken en interesse te hebben in seksuele activiteiten. Libido kan variëren van persoon tot persoon en kan worden beïnvloed door verschillende factoren, zoals leeftijd, hormonen, gezondheidstoestand, emotionele toestand, relaties en levensstijl. Het is een essentieel aspect van het menselijke seksuele functioneren en speelt een belangrijke rol in intieme relaties en seksueel welzijn.

Check ook:

IK SABOTEERDE DE CONDOOMS VAN MIJN OUDERS – EN EINDIGDE MET EEN ZUSJE

TAGGED:begrafenisCondoomMannen
Share This Article
Facebook Email Copy Link

Volg ons

Volg ons op social media

You Might Also Like

Kast van een huis in Denemarken op 5 uur rijden van Nederlandse grens te koop voor een prikkie
Life

Kast van een huis in Denemarken op 5 uur rijden van Nederlandse grens te koop voor een prikkie

By thalena
12 juli 2025
Read More
Huis kopen in Zweden
Life

Dit absolute privé-paradijsje in Zweden is de droom van iedere introvert en staat te koop voor een prikkie!

By thalena
12 juli 2025
Read More
Dashcam video's
Life

Automobilist heeft bizarre nachtelijke aanvaring: ‘Je moet niet dronken dat ik denken ben’

By thalena
11 juli 2025
Read More
goedkope cruise
Life

Gepensioneerd echtpaar boekt 51 cruises op rij: ‘Goedkoper dan een verzorgingstehuis’

By thalena
10 juli 2025
Read More
Een mysterieus ruimteobject zendt elke 44 minuten signalen naar de aarde
Life

Een mysterieus ruimteobject zendt elke 44 minuten signalen naar de aarde

By thalena
8 juli 2025
Read More
huis in Denemarken
Life

Kast van een huis in Denemarken op slechts een half dagje rijden te koop voor een prikkie!

By thalena
8 juli 2025
Read More
goedkoop bier Europa
Life

In deze landen drink je het goedkoopst een halve liter bier van Europa

By thalena
8 juli 2025
Read More
gelukkigste kinderen ter wereld
Life

Dit is waarom Nederlandse kinderen de gelukkigste ter wereld zijn

By thalena
6 juli 2025
Read More
afscheidscadeau
Life

Dame zamelt fortuin in voor collega nadat werkgever belachelijk afscheidscadeau geeft na 42 jaar dienst

By thalena
6 juli 2025
Read More
dhl bezorger
Life

Video van DHL-bezorger die zich even laat gaan gaat viral: ‘Hier kun je niet boos om worden’

By thalena
4 juli 2025
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?