SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Home » Blog » Deze bekende burgerketen komt met Cheese from the Bacon-burger
CelebsEten & Drinken

Deze bekende burgerketen komt met Cheese from the Bacon-burger

thalena
Last updated: 7 november 2025 14:39
By thalena
4 Min Read
Bekende burgerketen komt met Cheese from the Bacon-burger
Beeld: Instagram Kees Van Der Spek
SHARE

Hij begon ooit als een grap op internet, maar nu staat hij écht op het menu: de Cheese from the Bacon-burger. Wat jarenlang alleen een meme was, is nu een sappige realiteit dankzij een samenwerking tussen Kees van der Spek en burgerketen Thunderbuns. De naam zegt het al — deze burger draait om smaak, humor en een vleugje zelfspot.

Contents
  • Van internetgrap naar hamburgerhit
    • Wat maakt de Cheese from the Bacon-burger zo bijzonder?
    • De smaaktest van Kees zelf
    • Overal verkrijgbaar
    • Meer dan een burger

Tekst loopt verder onder de video

Van internetgrap naar hamburgerhit

De naam Cheese from the Bacon begon ooit als een speelse verbastering van Kees van der Speks naam. Fans gebruikten het gekscherend online, maar niemand had verwacht dat de grap ooit een eigen leven zou gaan leiden. Toch besloot Kees dat het tijd was om zijn bijnaam letterlijk te maken: met kaas, bacon en een flinke portie zelfrelativering.

Daarvoor sloeg hij de handen ineen met Thunderbuns, een populaire burgerketen die bekendstaat om hun creatieve menu’s. Samen ontwikkelden ze een burger die zijn naam eer aandoet — en volgens Kees zelf is dit misschien wel zijn “lekkerste zaak ooit”.

Bekende burgerketen komt met Cheese from the Bacon-burger
Beeld: Instagram Thunderbuns

Wat maakt de Cheese from the Bacon-burger zo bijzonder?

De Cheese from the Bacon-burger is een samensmelting van alles wat een perfecte hamburger nodig heeft. Denk aan twee smeuïg gegrilde rundvleesschijven, gesmolten cheddar, knapperige bacon en de kenmerkende geheime saus van Thunderbuns. Voeg daar verse sla, augurk en een zacht broodje aan toe en je hebt een combinatie die precies goed in balans is.

Volgens de makers moest de burger niet alleen lekker zijn, maar ook het karakter van Kees weerspiegelen: eerlijk, no-nonsense en met een flinke dosis pit. “Als je iets draagt wat jaren als grap rondgaat, moet je het ook met trots kunnen eten,” grapte Kees bij de presentatie.

View this post on Instagram

A post shared by Thunderbuns | Smashburgers (@_thunderbuns)

De smaaktest van Kees zelf

Toen de eerste Cheese from the Bacon-burger van de grill kwam, was Kees uiteraard de eerste die mocht proeven. Voor de camera nam hij een grote hap, zakte door zijn knieën en riep enthousiast: “Dit is hem! Echt niet normaal lekker.” Zijn reactie werd al snel een hit online, net als de burger zelf.

Fans deelden massaal beelden van het moment, en de lancering werd één van de meest besproken foodnieuwtjes van het jaar. Want zeg nou zelf — hoe vaak krijgt een internetgrap zijn eigen menupunt?

Overal verkrijgbaar

Wie de Cheese from the Bacon wil proberen, hoeft niet ver te zoeken. Thunderbuns heeft meer dan 65 vestigingen door heel Nederland. Van Maastricht tot Groningen kun je hem eenvoudig bestellen via Uber Eats of Thuisbezorgd. De burger is dus binnen handbereik, zonder dat je undercover hoeft te gaan — iets wat Kees vast kan waarderen.

En mocht er nog geen Thunderbuns bij jou in de buurt zijn, dan loont het om de keten in de gaten te houden. De kans is groot dat de Cheese from the Bacon-burger binnenkort ook bij jou in de buurt verkrijgbaar is.

Meer dan een burger

Wat deze samenwerking zo uniek maakt, is dat het meer is dan een nieuwe menukeuze. De Cheese from the Bacon is een symbool geworden van hoe humor, herkenbaarheid en smaak kunnen samenkomen. Een klein internetgrapje groeide uit tot een landelijke hype, en dat zegt alles over de kracht van online cultuur – én een goed broodje bacon.Wie dacht dat memes geen smaak hadden, weet nu beter. De Cheese from the Bacon is een burger met een verhaal – en een flinke dosis charme.

Check ook:

McDonald’s gaat gigantische XXL burger op de kaart te zetten!
TAGGED:burgerhitKees van der Spek
Share This Article
Facebook Email Copy Link

You Might Also Like

Jutta Leerdam
Celebs

Jutta Leerdam reageert eindelijk op break-up geruchten met Jake Paul met veelzeggende beelden

By thalena
9 april 2026
Read More
Celebsnet binnen

Ellen ten Damme reageert op Ali B advocaat uitspraak “Dit is helemaal niet waar!”

By SGXL Redactie
9 april 2026
Read More
emma kok
Celebs

Emma Kok viert 18e verjaardag door gelijk meest kittige pakjes te showen

By thalena
8 april 2026
Read More
André Hazes jr. begint bijzondere crowdfunding: 'Geld nodig om tattoos te laten verwijderen'
CelebsLife

André Hazes jr. begint bijzondere crowdfunding: ‘Geld nodig om tattoos te laten verwijderen’

By thalena
8 april 2026
Read More
jan smit liza plat
Celebs

Hereniging Jan Smit en Liza Plat in de maak? ‘Deze breuk is niet voor altijd’

By SGXL Redactie
8 april 2026
Read More
yves berendse
Celebs

‘Pijnlijke reden onthult van breuk tussen Yves Berendse en Sophie’: “Ze verbrak meteen de relatie”

By SGXL Redactie
8 april 2026
Read More
Celebsnet binnen

Jake Paul haalt fel uit naar Nederlandse media na geruchten over breuk met Jutta!

By SGXL Redactie
8 april 2026
Read More
Vriend Jutta Leerdam totaal onherkenbaar na drastische make-over
Celebs

Yvonne Coldeweijer trekt beerput open over wat Jake Paul bij Jutta Leerdam zou hebben geflikt: ‘Bizar!’

By SGXL Redactie
7 april 2026
Read More
Jutta Leerdam Jake Paul
Celebs

‘Jutta Leerdam gedumpt door Jake Paul’: ‘Hij is helemaal klaar met haar!’

By SGXL Redactie
7 april 2026
Read More
buurvrouw van jan smit
Celebs

‘Stalkende’ buurvrouw van Jan Smit laat haar Jan Smit-slaapkamer zien

By SGXL Redactie
6 april 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?