SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
net binnen

Andorra-keeper reageert voor de eerste keer op dodelijke botsing met Tenerife-speler Jesus de Miguel

SGXL Redactie
Last updated: 5 november 2026 09:48
By SGXL Redactie
4 Min Read
andorra keeper
SHARE

De Andorra keeper Jesús Owono heeft voor het eerst gereageerd op het overlijden van Tenerife-aanvaller Jesús de Miguel. Via zijn club beschrijft de doelman hoe zwaar de gebeurtenissen hem vallen. De 30-jarige spits overleed op 3 november na de botsing tijdens de wedstrijd van een dag eerder. Ondertussen krijgt Owono steun, maar ook bedreigingen en beschuldigingen op sociale media.

Contents
  • Andorra keeper deelt emotionele verklaring
  • Wat gebeurde er tijdens de wedstrijd?
    • Steun en kritiek op sociale media
  • Onderzoek naar mogelijke juridische gevolgen
    • Rode kaart bewijst geen strafbaar handelen
      • Herdenking voor De Miguel

Andorra keeper deelt emotionele verklaring

FC Andorra publiceerde op 4 november een verklaring met de woorden van Owono. Daarin vertelt hij, vertaald uit het Spaans:

“Dit zijn de moeilijkste dagen van mijn leven. Ik kan nauwelijks de woorden vinden en vind het ontzettend moeilijk om te verwerken wat er is gebeurd.”

Zijn gedachten gaan vooral uit naar de overleden aanvaller en diens omgeving.

“Het verlies van Jesús doet enorm veel pijn. Ik denk aan hem, aan zijn familie en aan alle mensen die van hem hielden.”

De doelman erkent ook dat er nog vragen beantwoord moeten worden:

“Ik weet dat er veel kwesties besproken moeten worden. Wat er ook op me afkomt, ik zal het met alle respect tegemoet treden.”

Hij sluit af met de woorden: “Rust in vrede, Jesús.” De club vraagt om respect en begrip voor de situatie.

📃 𝐂𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐂𝐀𝐓 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐈𝐀𝐋 https://t.co/dCEQJEcAKx

— FC Andorra (@fcandorra) November 4, 2026

Wat gebeurde er tijdens de wedstrijd?

Tenerife en Andorra speelden op maandag 2 november tegen elkaar. In de blessuretijd kwam Owono ver uit zijn doel en botste hij bij een duel om de bal hard tegen De Miguel. De scheidsrechter gaf de keeper rechtstreeks rood.

De aanvaller werd met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Hij overleed de volgende ochtend om 08.00 uur, zo bevestigde Tenerife. De wedstrijd werd na het incident gestaakt.

Steun en kritiek op sociale media

De Andorra keeper verwijderde zijn Instagram-account na een golf van haatberichten en bedreigingen. Ploeggenoot Lautaro Spatz nam het voor hem op en benadrukte dat Owono volgens hem nooit iemand bewust zou willen verwonden.

De gedeelde screenshots tonen hoe verdeeld de reacties zijn. Sommige gebruikers vragen om terughoudendheid, terwijl anderen opzet vermoeden. Die beschuldigingen zijn persoonlijke interpretaties en vormen geen bewijs van zijn bedoelingen.

Onderzoek naar mogelijke juridische gevolgen

De Spaanse autoriteiten onderzoeken het overlijden. Dat betekent niet automatisch dat Owono wordt vervolgd of schuldig is. Volgens de door El País aangehaalde justitiële autoriteiten wordt een niet-natuurlijke dood standaard onderzocht.

Rode kaart bewijst geen strafbaar handelen

Sportrechtadvocaat Dolf Segaar legt bij ESPN uit dat de omstandigheden doorslaggevend zijn. Volgens hem lijkt Owono op de beelden voor de bal te gaan.

“Een rode kaart betekent dat hij de overtreding zwaarder inschat dan een reguliere overtreding waarvoor geel wordt gegeven.”

Een sportieve straf en strafrechtelijke aansprakelijkheid blijven afzonderlijke vragen.

Herdenking voor De Miguel

Tenerife heeft voor zaterdag 7 november om 18.00 uur een herdenking aangekondigd in het stadion Heliodoro Rodríguez López. De club brengt daar samen met supporters een eerbetoon aan de overleden aanvaller.

TAGGED:AndorrabotsingOngelukoverlijdentenerifeVoetbal
Share This Article
Facebook Email Copy Link

You Might Also Like

Japanse Baba Vanga
net binnen

Baba Vanga voorspellingen voor 2027: Mysterieuze ziekte, Bovenmenselijke krachten en meer

By SGXL Redactie
5 november 2026
Read More
Lies Zhara heeft je advies nodig: dit piepkleine jurkje of dit nóg kleinere jurkje?
net binnen

Lies Zhara heeft je advies nodig: dit piepkleine jurkje of dit nóg kleinere jurkje?

By thalena
4 november 2026
Read More
net binnenpolitiek

Kabinet Jetten past belasting plannen flink aan: Oppositie haalt uit ‘Ik ben gekke Henkie niet!’

By SGXL Redactie
4 november 2026
Read More
net binnen

Gerard Joling “Door déze persoon ben ik weg bij De Toppers!” Jan Smit reageert op geruchten opvolger

By SGXL Redactie
3 november 2026
Read More
net binnen

Slecht nieuws voor spaarders: kabinet wil belastingvrij bedrag flink verlagen! Dit is wat het betekent voor je spaargeld

By SGXL Redactie
30 oktober 2026
Read More
net binnen

Geluidsopnamen treinramp Spanje vrijgegeven: Onthullen cruciale fout “Hervat de snelheid”

By SGXL Redactie
30 oktober 2026
Read More
net binnen

Gordon onthult hoeveel hij verdiende bij De Toppers op één avond! ‘René Froger lijkt comeback te blokkeren’

By SGXL Redactie
30 oktober 2026
Read More
net binnen

Gerard Joling reageert op nieuwe ‘ruzie’ geruchten De Toppers! Belt Jan Smit “Laat één ding duidelijk zijn..”

By SGXL Redactie
30 oktober 2026
Read More
net binnen

Foto Emile Ratelband online en hij is onherkenbaar! Nieuwe onthullingen “Hij vlucht voor Russische investeerders”

By SGXL Redactie
3 november 2026
Read More
net binnen

Jan Smit en Gerard Joling uit elkaar gehaald op feest: ‘Ruzie’ gerucht De Toppers laait weer op “Iets is goed mis”

By SGXL Redactie
27 oktober 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?