SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Humor

Harrie (60) leeft al 30 jaar op bijstandsuitkering en voelt zich als een koning

rajini
Last updated: 2 januari 2026 14:49
By rajini
3 Min Read
Harrie (60) leeft op bijstandsuitkering en voelt zich als een koning
Beeld: Youtube Omroep PowNed
SHARE

Terwijl velen worstelen om financieel rond te komen, beweert Harrie (60) dat hij al 30 jaar als een koning leeft, ondanks het feit dat hij afhankelijk is van een bijstandsuitkering. Zijn opmerkelijke verklaringen over zijn levensstijl hebben de aandacht getrokken en velen afgevraagd hoe hij het voor elkaar heeft gekregen om comfortabel te leven met financiële steun van de overheid. In dit artikel duiken we in het verhaal van Harrie en zijn bijstandsuitkering, en proberen we te begrijpen hoe hij beweert een koninklijk leven te leiden.

Contents
  • Harrie (60) leeft op bijstandsuitkering
  • 5 regels

Harrie (60) leeft op bijstandsuitkering

Harrie Plazier, een 60-jarige man, staat bekend als een ‘budgetkoning’. Hij heeft de afgelopen dertig jaar bewust ervoor gekozen om niet te werken en is er trots op dat hij kan rondkomen van een bijstandsuitkering. Harrie deelt zijn financiële geheimen en zegt: “Ik heb geen verplichtingen en ik geniet van vrijheid dankzij mijn uitkering.” Hij ontvangt maandelijks meer dan 1.200 euro, inclusief huur- en zorgtoeslag, en slaagt erin om van dat bedrag te leven en zelfs te sparen. Met slechts 300 euro per maand voor boodschappen, wat neerkomt op ongeveer 10 euro per dag, slaagt Harrie erin om zijn dagelijkse kosten op slechts 6 tot 7 euro te houden. Zijn dag bestaat voornamelijk uit eten en drinken.

5 regels

Harrie hanteert vijf strikte regels om zijn vakantieleventje voort te kunnen zetten: “Je moet niet drinken, niet roken, niet snoepen, niet gokken en geen escortseks hebben.”

Deze laatste regel was vooral een uitdaging voor hem. Harrie geeft toe dat het een zwakke plek van hem was en dat hij het deed uit nieuwsgierigheid en om zijn frustraties kwijt te raken.

Tijdens een gesprek met Mark Baanders wordt Harrie geconfronteerd met zijn levensstijl. Mark merkt op: “Ik geef in één avond 1.200 euro uit.” Harrie waarschuwt Mark om niet te veel van zichzelf te vragen, zeggende: “Als je straks 30 bent, kun je opgebrand zijn.” Mark antwoordt met een knipoog: “En dan zit ik ook 30 jaar in de bijstand.” Harrie lacht mee met de humor van Mark.

Check ook:

Vrouw verliest bijstandsuitkering vanwege ’te weinig boodschappen’ te doen
TAGGED:bijstandKoningUitkering
Share This Article
Facebook Email Copy Link

You Might Also Like

Humor

Man probeert indruk te maken op klant

By Jay
29 mei 2026
Read More
Humor

Vrachtwagenchauffeur wil slapen

By Jay
29 mei 2026
Read More
Humor

Gemeentewerkers zorgen voor verbazing met opvallende klus

By Jay
28 mei 2026
Read More
Humor

Vergeten huwelijksaanzoek zorgt voor hilarische afloop in verzorgingshuis

By Jay
28 mei 2026
Read More
Humor

Zangeres Susan Boyle (65) onherkenbaar met nieuwe glamour look “Wauw! Wat een diva!”

By SGXL Redactie
29 mei 2026
Read More
Humor

Golfer probeert iets te verbergen voor zijn vrouw

By Jay
28 mei 2026
Read More
Humor

Twee gasten denken een geest te zien na avond stappen

By Jay
28 mei 2026
Read More
Humor

Broer mocht de baby’s namen geven

By Jay
27 mei 2026
Read More
Humor

Twee Rotterdammers op zee

By Jay
27 mei 2026
Read More
Humor

Oranje keeper Noppert krijgt bizarre sushi-rekening “Schat, we hebben een probleem!”

By SGXL Redactie
28 mei 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?