SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Life

Zorgen om Frans Bauer: Voedingsdeskundige legt ‘plotselinge gewichtstoename’ uit

SGXL Redactie
Last updated: 20 mei 2026 03:22
By SGXL Redactie
3 Min Read
SHARE

Er is opnieuw discussie ontstaan over Frans Bauer. Nieuwe Revu meldt dat hij flink zou zijn aangekomen, wat bij mensen zorgen oproept over zijn gezondheid, zo meldt Mediacourant. Voedingsdeskundige Bea Pols reageert daarop en legt uit dat een snellere gewichtstoename bij iemand als Bauer door meerdere factoren kan komen.

Contents
  • Frans Bauer vaker bezig geweest met afvallen
  • Onregelmatig leven artiesten
  • Stofwisseling veranderd: sneller aankomen
  • Bewegen helpt, maar overbelasting ligt op de loer
  • Gezondheid boven harde kritiek

Frans Bauer vaker bezig geweest met afvallen

Volgens Bea Pols is Frans Bauer in het verleden al vaker open geweest over afvallen en gezonder leven. Onder meer in zijn televisiesoaps kwam dat onderwerp voorbij. Ze noemt hem in algemene zin iemand die periodes kent waarin hij serieus bezig is met dieet en beweging, maar daarna ook weer kan terugvallen in oude gewoontes.

“Hij is in het verleden vaker bezig geweest met afvallen”, zegt Pols. Volgens haar kan het gebeuren dat iemand na een periode van gezonder eten toch weer meer gaat snoepen of snacken.

Onregelmatig leven artiesten

frans bauer geweigerd
Beeld: YouTube EO

Pols benadrukt dat ze niet exact kan zeggen wat bij hem speelt. Wel wijst ze op factoren die bij artiesten vaak meespelen. Optredens zijn meestal in de avond of nacht, waardoor slaap, eetmomenten en herstel minder regelmatig verlopen.

Volgens de voedingsdeskundige kan dat invloed hebben op het gewicht. Wie laat thuiskomt en daarna nog eet, geeft het lichaam voedsel op een moment waarop het eigenlijk al richting ruststand gaat.

Stofwisseling veranderd: sneller aankomen

Een andere factor is leeftijd. Frans Bauer is inmiddels 52 jaar. Volgens Pols vertraagt de stofwisseling naarmate iemand ouder wordt. Daardoor kan iemand sneller aankomen dan vroeger, zelfs als het eetpatroon niet extreem verandert.

Ze legt uit dat stress, weinig slaap en onregelmatige voeding het afvallen extra moeilijk kunnen maken. Zeker bij mensen die veel onderweg zijn en onregelmatige werktijden hebben, kan dat een rol spelen.

Bewegen helpt, maar overbelasting ligt op de loer

Ook optreden op het podium vraagt energie, maar volgens Pols is het belangrijk om rekening te houden met belasting van het lichaam. “Bewegen is goed”, stelt ze, maar bij veel overgewicht kan explosief springen en dansen belastend zijn voor gewrichten, hart en bloedsomloop. Als ze Frans één advies zou mogen geven, dan zou dat vooral zijn om het iets rustiger aan te doen en op zijn gewicht te letten. Lees ook:

Frans Bauer geweigerd in luxe winkel omdat hij “Niet chic genoeg!” is

Gezondheid boven harde kritiek

De discussie rond Frans Bauer laat zien hoe snel uiterlijk en gezondheid onderwerp van gesprek worden bij bekende Nederlanders. Volgens de uitleg van Pols hoeft gewichtstoename niet één simpele oorzaak te hebben. Leeftijd, stress, slaap, voeding en een onregelmatig artiestenleven kunnen allemaal meespelen.

Share This Article
Facebook Email Copy Link

You Might Also Like

HumorLife

Deze hilarische video laat zien waarom mannen liever met hun vrienden op vakantie gaan dan met hun vriendin

By Ulrich
30 oktober 2026
Read More
Jongen in publiek die uit alle macht probeert NIET naar zitvlak Chantal Janzen te kijken faalt hopeloos
Life

Zien: Jongeman in publiek probeert niet naar Chantal Janzen te kijken, maar faalt

By thalena
29 oktober 2026
Read More
‘Amerikaanse Nonstradamus’ doet huiveringwekkende voorspelling: “Twenty-seven years of blood”
Life

‘Amerikaanse Nostradamus’ doet huiveringwekkende voorspelling: “Twenty-seven years of blood”

By thalena
29 oktober 2026
Read More
‘Eeuwigdurende cruise’ draait uit op nachtmerrie: alle passagiers in Cambodja van boord gezet
Life

‘Eeuwigdurende cruise’ draait uit op nachtmerrie: alle passagiers in Cambodja van boord gezet

By thalena
28 oktober 2026
Read More
Dit is het bizarre bedrag dat De Toppers per ArenA-reeks opstrijken
Life

Dit is het dikke bedrag dat De Toppers per reeks optredens in de Johan Cruijff ArenA opstrijken

By thalena
29 oktober 2026
Read More
te knap
Life

Advocate beweert dat ze te knap is om een man te vinden: ‘Ik val alleen op intelligente mannen’

By Wiraisha
27 oktober 2026
Read More
Man zet vrouw uit de auto en rijdt 900 km naar huis na knallende vakantie-ruzie
Life

Man laat vrouw achter na hoogoplopende vakantieruzie en rijdt in zijn eentje 900 kilometer naar huis

By thalena
29 oktober 2026
Read More
droomvrouw
Life

Man verkoopt al zijn bezittingen om bij droomvrouw te gaan wonen, maar doet dan schokkende ontdekking

By SGXL Redactie
20 oktober 2026
Read More
Onderzoek wijst uit: chocola kan je vrolijker maken, maar niet elke reep werkt
Life

Onderzoek wijst uit: chocolade kan je vrolijker maken, maar niet elke reep werkt

By thalena
25 oktober 2026
Read More
Jutta Leerdam onderwerp van felle discussie om ‘Trump-steun’: “Ik vind dat wel best heftig”
CelebsLife

Jutta Leerdam onderwerp van felle discussie om ‘Trump-steun’: “Ik vind dat wel best heftig”

By thalena
17 oktober 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?