SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Humor

Zien: Wierd Duk loopt woedend weg van uitzending live op TV! Legt uit

SGXL Redactie
Last updated: 23 november 2025 04:34
By SGXL Redactie
3 Min Read
wierd duk
Beeld: Youtube
SHARE

Een opvallend TV moment zorgt voor veel discussie op sociale media in Nederland. Journalist en opiniemaker Wierd Duk is tijdens een live TV show weggelopen uit de uitzending. Het gaat om het NPO programma Dit is de Week van de EO.

Contents
  • Wierd Duk bij Dit is de Week
  • Wierd loopt weg
  • Duk reageert na weglopen
  • Bekijk het moment en reacties hieronder:

Wierd Duk bij Dit is de Week

Het gesprek gaat op een gegeven moment over de joods-christelijke cultuur en de vraag of christenen steviger moeten opkomen voor hun cultuur. Wierd Duk zat samen met Ronit Palache en Gert Jan Segers klaar voor een inhoudelijk debat.

Voor het debat kon beginnen confronteerde Ronit Palache echter plotseling Wierd Duk, die dat duidelijk niet zag aankomen. Dat deed zij met enkele persoonlijke aanvallen, ze noemt o.a. ‘hoe fantastisch hij zichzelf vindt”, en spreekt hem aan over “de toon die hij gebruikt.” Palache gaat verder met een citaat van Duk uit zijn podcast, en beschuldigt hem ervan apocriefe verhalen te verspreiden.

Wierd loopt weg

Duk voelt zich zichtbaar aangevallen en na een korte discussie zegt hij dat hij hier helemaal geen zin in heeft “Hier ben ik niet voor uitgenodigd.” Hij staat op en loopt woedend weg, hij roept dat Palache liegt. Duk loopt de studio uit en komt niet meer terug. Palache vindt het zwak en meent dat Duk dus niet tegen kritiek kan en de discussie met haar niet aan wil.

Duk reageert na weglopen

Wierd Duk reageerde later op X en legt uit: “Vanavond ben ik weggelopen uit een tv-uitzending van de EO Ik was uitgenodigd om te debatteren met Gert-Jan Segersover onze joods-christelijke cultuur en mee te praten over de huidige christenvervolgingen. In plaats daarvan begon side kick Ronit Palache een onsamenhangende en leugenachtige tirade over en tegen mij af te steken. Haar ergernis – ze zat naast mij – was de hele uitzending voelbaar. Ik kwam als gast voor een goed gesprek maar gasten behandel je in mijn wereld anders. Dus hield ik het voor gezien.”

Bekijk het moment en reacties hieronder:

Het gesprek bij #DitIsDeWeek begon over de joods-christelijke cultuur en de vraag of christenen steviger moeten opkomen voor hun cultuur. @wierdduk en @gertjansegers zaten klaar voor een inhoudelijk debat, maar Ronit Palache maakte er al snel een persoonlijke aanval van. Wierd… pic.twitter.com/wxnSmc9W8o

— Jacqueline Wouters ❌❌❌ 🇳🇱 (@JacquelineWxxx) November 22, 2025
Share This Article
Facebook Email Copy Link

You Might Also Like

Humor

Drie mannen praten over overspel

By Jay
23 september 2026
Read More
Humor

Hilarische brief

By Jay
23 september 2026
Read More
Humor

Vergissing

By Jay
22 september 2026
Read More
Humor

Autorijden met opa en oma

By Jay
22 september 2026
Read More
schoonmoeder
Humor

Man belooft boodschappen te halen bij Jumbo voor zieke schoonmoeder, maar krijgt daar al snel spijt van

By Christa
23 september 2026
Read More
Humor

Dame schaamt zich enorm voor wespensteek

By Jay
21 september 2026
Read More
Humor

Programmeur strandt op onbewoond eiland

By Jay
21 september 2026
Read More
Humor

Nieuwe baas

By Jay
21 september 2026
Read More
Humor

Schoonzoon

By Jay
21 september 2026
Read More
Humor

Date loopt uit de hand: vrouw kapt gesprek af na uitspraken over samen slapen

By thalena
20 september 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?