SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Humor

Wtf: Eiergooiers opgepakt na het bekogelen nietsvermoedende voorbijgangers Amsterdam-Noord

Rensvp
Last updated: 6 juli 2019 10:33
By Rensvp
2 Min Read
SHARE

Ze zeggen dat als je achttien jaar oud bent, alle draadjes in je hoofd wel zo’n beetje aangesloten moeten zijn en dat je dan volwassen bent. Maar dit blijk niet bij iedereen het geval! Hier zijn een aantal hangjongeren uit Amsterdam Noord het voorbeeld van. Zo zouden afgelopen week twee vrouwen van 18 en 19 zijn opgepakt omdat ze mensen zouden hebben gekogeld met eieren.

Vier hangjongeren zouden al enige tijd de buurt rondom het NDSM-terrein op stelten proberen te zetten door vanaf hun snorfietsen nietsvermoedende voorbijgangers te bekogelen met eieren. Een vrouw die werd bekogeld, liep hierbij een ernstige kneuzing op aan haar gezicht en heeft aangifte gedaan tegen de eiergooiers wegens mishandeling. Het vinden van de hangjongeren bleek uiteindelijk een eitje, want toen de politie op dinsdagavond 2 juli omstreeks 23.00 uur een soortgelijke melding kreeg zijn ze op onderzoek gegaan en vonden vier personen die voldeed aan het signalement.

De twee vrouwen hadden op het moment dat ze staande gehouden werden door de agenten een grote halfgevulde eierdoos bij zich, waarna ze werden gearresteerd. De kans is groot dat de twee vrouwen niet alleen opereerden. Want omwonende spraken van vier hangjongeren die de buurt terroriseren door het gooien van eieren. Helaas was er nog onvoldoende bewijs dat twee mannen die op het moment van de aanhouding aanwezig waren, medeplichtig zouden zijn geweest. Daarom heeft de politie voorlopig alleen hun gegevens kunnen noteren.

Blijkbaar waren de dames met hun kinderachtige gedrag vergeten dat ze volgens de wet wel als meerderjarige worden beschouwd. Ze mochten dan ook gezellig een tijdjes doorbrengen achter de tralies. Hiernaast hebben ze natuurlijk een mooie aantekeningen op hun strafblad voor het gooien van eieren op nietsvermoedende voorbijganger. Wat ze uiteindelijk voor straf zullen krijgen voor hun kinderachtige daad is helaas nog niet bekend.

 

TAGGED:bekogelenEiergooiershangjongerenKinderachtigOpgepaktTeringlEijertjesWTF
Share This Article
Facebook Email Copy Link
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

You Might Also Like

Marktplaats-gesprek over telefoon draait uit op vreemdste gesprek ooit
Humor

Marktplaats-gesprek over telefoon neemt onverwachte wending

By Wiraisha
20 juni 2026
Read More
noodweer
Humor

Code Oranje voor zwaar onweer uitgebreid naar nog meer provincies! KNMI waarschuwt

By SGXL Redactie
19 juni 2026
Read More
HumorLink in bio

‘Knapste WK-fan’ die Oranje support reageert voor het eerst met opvallende posts!

By SGXL Redactie
19 juni 2026
Read More
Kersverse vader
Humor

Kersverse vader kiest opvallend genoeg voor gamen boven zijn baby

By Wiraisha
19 juni 2026
Read More
Humor

Sollicitatie

By Jay
19 juni 2026
Read More
Humor

Ingenieur

By Jay
19 juni 2026
Read More
Humor

Man heeft wel een heel bijzondere uitleg voor het huwelijk

By Jay
19 juni 2026
Read More
Humor

Man wil iets opvallends weten van de inbreker

By Jay
19 juni 2026
Read More
Leipe buurvrouw gaat compleet uit d'r stekker tegen verkeerde buren over kattenpoep
Humor

Boze buurvrouw richt haar frustratie op de verkeerde buren

By Wiraisha
20 juni 2026
Read More
Humor

24 zéér opvallende tatoeages die niet iedereen zou kiezen

By chamayriesh
19 juni 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?