SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Home » Blog » Wolter Kroes heeft serieuze waarschuwing voor Geer en Goor: ‘Echt uitkijken!’
Celebs

Wolter Kroes heeft serieuze waarschuwing voor Geer en Goor: ‘Echt uitkijken!’

thalena
Last updated: 12 november 2024 19:35
By thalena
4 Min Read
Beeld: Instagram Wolter Kroes
SHARE

Het lijkt erop dat Wolter Kroes zich zorgen maakt over zijn beroemde vrienden Gordon en Gerard Joling en Gordon en hun typische “onbeperkte” gedrag. In een tijd waarin mensen steeds kritischer kijken naar wat wel en niet kan, voelt Wolter zich geroepen om zijn collega’s wat advies te geven. “Je moet echt opletten tegenwoordig,” zegt hij. 

Contents
  • Wolter Kroes waarchuwt: “oppassen, mannen!”
    • “Een zoen hier, een schouderklop daar… mag dat nog wel?”
    • Voorzichtig met een drankje: “Ik ben niet André Hazes”
    • Geen schandalen en juicekanalen voor Wolter

Wolter Kroes waarchuwt: “oppassen, mannen!”

We leven in een tijd waarin alles en iedereen kritisch onder de loep wordt genomen. Wolter Kroes, altijd al een open en joviale kerel, beseft dat zijn generatie mogelijk niet altijd meer op dezelfde manier kan optreden als vroeger. “Ik zeg vaak aan Gordon en Gerard: onze generatie is gewoon… luidruchtig. Misschien een tikje te veel zelfs. We zeggen van alles, maar je moet nu echt op je tellen passen,” vertelt Wolter in een recent interview. Het is duidelijk dat Wolter zich steeds bewuster wordt van hoe zijn acties worden ontvangen, ook al wil hij zijn karakter niet veranderen.

Wolter Kroes waarchuwt
Beeld: YouTube Gerard

“Een zoen hier, een schouderklop daar… mag dat nog wel?”

Voor Wolter is een begroeting met een zoen of een stevige omhelzing altijd normaal geweest. Maar in de huidige tijd vraagt hij zich soms af of zijn spontane knuffels nog wel passen. “Ik geef nog steeds een zoen als begroeting. Maar ja, tegenwoordig moet je daar gewoon over nadenken,” zegt hij met een zucht. Ondanks de veranderende normen blijft hij zichzelf trouw. “Ik ben nu eenmaal wie ik ben. Als mensen me boeken, weten ze dat ze die warme Wolter Kroes krijgen.”

Hoewel hij dus zijn hart op de tong blijft dragen, is Wolter zich bewust van de kritiek die snel kan ontstaan. Hij probeert een balans te vinden tussen trouw blijven aan zichzelf en toch letten op wat vandaag de dag acceptabel is.

Wolter Kroes waarchuwt
Beeld: Instagram Wolter Kroes

Voorzichtig met een drankje: “Ik ben niet André Hazes”

Kroes geeft toe dat hij niet per se de rol van een feestbeest wil vervullen. Hij houdt ervan om een gezellig sfeertje te creëren met zijn muziek – nummers over tequila en bier  horen daar voor hem gewoon bij. Maar tegelijkertijd heeft hij geleerd dat hij niet altijd het “feestnummer” moet zijn. “Mensen hoeven mij niet te zien als de verpersoonlijking van drank zoals Hazes dat misschien was,” zegt hij lachend.

Wolter zorgt er dus voor dat hij tijdens optredens scherp blijft, en niet overkomt alsof hij “te diep in het glaasje heeft gekeken.” Hij lacht: “Ik ben misschien de koning van de gezelligheid, maar ik wil wel helder blijven. Daarom ben ik tijdens optredens meestal nuchter. Je weet nooit wie er toekijkt.”

Geen schandalen en juicekanalen voor Wolter

Juicekanalen, die verhalen over schandalen verspreiden, lijken Wolter niet te raken. Zijn geheim? Thuis blijven en de verleiding vermijden. Zijn schoonvader is zijn vaste chauffeur, en daarmee blijft hij weg van problemen. “Na elk optreden ga ik meteen naar huis. Mijn schoonvader brengt me al jaren overal naartoe. Hij heeft weleens gegrapt: ‘Als je gek wilt doen, dan is dat aan jou!’ Maar nee, ik hou het netjes,” vertelt hij.

En ja, Wolter had zijn wilde dagen vóórdat hij zijn vrouw Tessa ontmoette en met haar een gezin stichtte. “Ik heb mijn wilde jaren wel gehad, maar nu ben ik een andere man. Ik zou het risico niet lopen om mijn gezin te verliezen,” zegt hij vastberaden.

Check ook:

Volgers roepen allemaal hetzelfde om video Gerard Joling: ‘Wat is er met je neus gebeurd?!’
TAGGED:geer en goorwaarschuwingWolter Kroes
Share This Article
Facebook Email Copy Link

Volg ons

Volg ons op social media

You Might Also Like

Belgen zitten niet te wachten op Joost Klein: 'Is er niemand anders beschikbaar?'
Celebs

Belgen zitten niet te wachten op Joost Klein in populaire tv-show: ‘Is er niemand anders beschikbaar?’

By thalena
5 december 2025
Read More
'Juiceshow' van Yvonne Coldeweijer voorlopig uitgesteld: 'Grote ruzie achter de schermen'
Celebs

‘Juiceshow’ van Yvonne Coldeweijer voorlopig uitgesteld: ‘Grote ruzie achter de schermen’

By thalena
5 december 2025
Read More
john van den heuvel marco borsato
Celebs

John van den Heuvel reageert op vrijspraak Marco Borsato: ‘Teleurstellend’

By SGXL Redactie
5 december 2025
Read More
Sylvie Meis schrikt zich kapot nadat app haar 77 jaar schat: 'What the F...!'
Celebs

Sylvie Meis schrikt zich kapot nadat app haar 77 jaar schat: ‘What the F…!’

By thalena
4 december 2025
Read More
John van den Heuvel afgefakkeld na vrijspraak Marco Borsato
Celebs

John van den Heuvel afgefakkeld na vrijspraak Marco Borsato: ‘Echt schandalig!’

By thalena
4 december 2025
Read More
marco borsato vrijgesproken
Celebs

Breaking: Marco Borsato vrijgesproken: ‘Ik ga nu verder met mijn leven’

By SGXL Redactie
4 december 2025
Read More
Peperdure Bentley van Ali B in opdracht van overheid geveild en kan voor prikkie van jou zijn
Celebs

Peperdure Bentley van Ali B in opdracht van overheid geveild en kan voor prikkie van jou zijn

By thalena
3 december 2025
Read More
Antine komt met nieuwe 'schokkende info' over ex-schoonmoeder: 'Jullie weten de helft nog niet'
Celebstelevisie

Antine komt met nieuwe ‘schokkende info’ over ex-schoonmoeder: ‘Jullie weten de helft nog niet’

By thalena
2 december 2025
Read More
Douwe Bob haalt keihard uit naar Sinterklaasjournaal: 'F*ck jullie!'
Celebstelevisie

Douwe Bob haalt keihard uit naar Sinterklaasjournaal: ‘F*ck jullie!’

By thalena
2 december 2025
Read More
Verbazing om Monique Hansler die haar man Peter uitkaffert: 'Je bent toch geen mietje?!'
Celebs

Verbazing om Monique Hansler die haar man Peter uitkaffert: ‘Je bent toch geen mietje?!’

By thalena
2 december 2025
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?