SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Humor

Marktplaatsgesprek loopt uit de hand omdat verkoper 3000% winst probeert te maken op vaas uit kringloopwinkel

thalena
Last updated: 7 november 2025 10:44
By thalena
2 Min Read
Marktplaatsgesprek loopt uit de hand omdat verkoper 3000% winst probeert te maken op vaas uit kringloopwinkel
Beeld: Kakhiel
SHARE

Wat begon als een onschuldige bieding op een vaas uit kringloopwinkel eindigde in een verhitte discussie vol verwijten en sarcasme. Een koper bood €5 op een ‘antieke uraniumglas vaas van Royal Leerdam’, maar de verkoper reageerde verontwaardigd: “U heeft totaal geen benul wat deze vaas waard is.” Volgens hem was de antiekwaarde maar liefst €275, en zijn streefprijs €150. De koper liet het daar niet bij. Hij beweerde dat de verkoper de vaas de dag ervoor bij kringloopwinkel Het Goed in Nijmegen had gekocht voor slechts €19,99. Bovendien zou de beschrijving van de advertentie letterlijk zijn overgenomen van een andere website.

Contents
  • Vaas uit kringloopwinkel gaat van bieding naar beschuldiging
    • Internet kiest partij

Tekst loopt verder onder de video

Vaas uit kringloopwinkel gaat van bieding naar beschuldiging

Wat volgde was een digitale woordenstrijd die steeds persoonlijker werd. De koper wees erop dat de verkoper “geen echte verzamelaar” was, maar iemand die “met winst wilde doorverkopen wat hij net bij de kringloop had gekocht”. De verkoper reageerde gepikeerd: “Ik laat mij zeker geen oplichter noemen, want dan voel ik mij gekwetst en beledigd.”

Volgens hem had de aankoopprijs niets te maken met de werkelijke waarde van de vaas: “Ik koop wel vaker uraniumglas voor €5 met een waarde van €300 tot €500.” De koper vond dat juist ongeloofwaardig en sloot het gesprek af met: “Ik wilde hem voor mezelf, niet om door te verkopen met winst zoals u.”

Internet kiest partij

Toen het gesprek online werd gedeeld, ontplofte de discussie opnieuw. Veel mensen vonden de koper “een held” omdat hij de verkoper doorzag, terwijl anderen vonden dat winst maken gewoon onderdeel is van de handel. Eén reactie vat het samen: “Een kringloop is geen goudmijn — als je iets voor twintig euro koopt, vraag dan geen honderdvijftig.”Of de vaas uit kringloopwinkel daadwerkelijk de genoemde antiekwaarde heeft, blijft onduidelijk. Maar één ding is zeker: dit Marktplaatsgesprek is inmiddels meer waard in entertainment dan de vaas zelf.

Vaas uit kringloopwinkel
Vaas uit kringloopwinkel
Beeld: Embed Kakhiel

Check ook:

Gast faked ‘hersen invarkt’ om gratis Apple Watch van Marktplaats te regelen
TAGGED:gesprekKringloopwinkelMarktplaats
Share This Article
Facebook Email Copy Link

You Might Also Like

Humor

Man bezoekt buurman in ziekenhuis

By Jay
3 november 2026
Read More
Humor

Een boete met een verrassend staartje

By Jay
3 november 2026
Read More
Humor

Twee Nederlanders bestellen een Griekse specialiteit

By Jay
2 november 2026
Read More
Humor

In de trein

By Jay
2 november 2026
Read More
Chatgesprek met Code Deta B.V. blijft maar doorgaan: ‘Ja daaaaag’
Humor

Sollicitant raakt verwikkeld in gesprek zonder einde met op hol geslagen chatbot van uitzendbureau

By thalena
2 november 2026
Read More
Humor

13 mensen op social media met een IQ van een pak hagelslag

By SGXL Redactie
2 november 2026
Read More
Humor

Man negeert stopbord

By Jay
1 november 2026
Read More
Humor

Vrouw krijgt ruzie bij de kassa

By Jay
1 november 2026
Read More
17 vrouwen die mentaal nog een jaar of 11 zijn
Humor

17 vrouwen die bewijzen dat volwassen worden niet betekent dat je je ook volwassen gedraagt

By thalena
1 november 2026
Read More
Humor

Man is bizarre supermarktregel helemaal zat

By Jay
31 oktober 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?