SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Humor

Transgender dame klaagt Hooters aan nadat solliciatie wordt afgewezen

Ulrich
Last updated: 19 november 2024 20:24
By Ulrich
3 Min Read
Transgendervrouw klaagt Hooters aan nadat solliciatie wordt afgewezen
Beeld: Youtube
SHARE

In New York heeft een transgender vrouw, Brandy Livingston, een juridisch conflict aangespannen tegen Hooters om haar recht te halen. Volgens haar werd ze afgewezen tijdens een sollicitatie bij Hooters vanwege haar transgender identiteit. De kern van haar klacht is dat het bedrijf haar om deze reden niet wilde aannemen.

Contents
  • Ongepast gedrag
    • Voldoende aanwijzingen voor een rechtszaak
  • Veel geld verloren in het verleden
    • Sollicitatie bij hooters

Ongepast gedrag

Daarbij speelt mee dat Livingston eerder uit de vestiging zou zijn gezet, na beschuldigingen van ongepast gedrag richting het personeel. Hooters moet zich nu voor de rechter verantwoorden voor deze discriminatieaanklacht, terwijl Livingston stelt dat haar identiteit een doorslaggevende rol speelde bij de afwijzing, ondanks eerdere incidenten.

Voldoende aanwijzingen voor een rechtszaak

Een lokale autoriteit heeft vastgesteld dat er voldoende aanwijzingen zijn dat Brandy Livingston mogelijk is gediscrimineerd tijdens een sollicitatie bij hooters. Hoewel het bedrijf tot op dit moment geen commentaar heeft gegeven, werpt de zaak vragen op over de aard van de afwijzing en mogelijke discriminatie. Deze zaak krijgt extra aandacht, mede omdat Hooters vaker juridische geschillen kent, maar deze kwestie lijkt van een andere orde te zijn. Hoe het ook afloopt, de juridische strijd lijkt er wel een om op de voet te volgen.

Transgendervrouw klaagt Hooters aan nadat solliciatie wordt afgewezen
Beeld: Screenshot Youtube kanaal Hooters

Veel geld verloren in het verleden

Hooters heeft in het verleden verschillende rechtszaken over discriminatie afgehandeld, waaronder een zaak in 1997 waarin drie mannen het bedrijf aanklaagden na afgewezen sollicitaties. Deze zaak eindigde met een schikking van $19.100 per persoon en leidde ertoe dat Hooters genderneutrale functies moest invoeren. Later, in Maryland, ontvingen vier mannen eveneens een schikking in een vergelijkbare zaak. In het jaar 2015 werd Hooters bovendien verplicht om $250.000 te betalen aan F. Johnson. Zij was serveerster die beweerde dat ze werd ontslagen omdat ze Afro-Amerikaan was, wat neerkwam op raciale discriminatie. Sollicitatie bij hooters heeft het bedrijf veel geld gekost in het recente verleden.

Sollicitatie bij hooters

Hooters heeft in de loop der jaren verschillende rechtszaken wegens seksuele intimidatie afgehandeld. Zo heeft ene Sara Steinhoff in 2000 een schadevergoeding gekregen van $275.000 na ongewenste toenaderingen, en in het jaar 2017 klaagde Jade Velez het bedrijf, omdat ze geintimideerd werd door een manager. Hooters ligt ook regelmatig onder vuur vanwege het beeld van de “Hooters Girls”. Deze serveersters werken in kenmerkende outfits en volgens het bedrijf dienen ze als entertainers. Hoewel Hooters bijdraagt aan vrouwelijk ondernemerschap, blijven er beschuldigingen van een vijandige werkcultuur en raciale stereotypering die seksueel van aard zijn. Wellicht zal er een sollicitatie bij hooters in het vervolg anders aan toe moeten gaan!

Check ook:

Transgender slaat terug naar haters: ‘Ik zie er beter uit dan de gemiddelde vrouw’
TAGGED:HooterstransgenderWTF
Share This Article
Facebook Email Copy Link

You Might Also Like

Humor

De laatste feestgast komt er niet in

By Jay
20 augustus 2026
Read More
Humor

Hond met vier euro heeft andere plannen

By Jay
20 augustus 2026
Read More
Humor

Petrus is diep onder de indruk… tot hij hoort wanneer dit gebeurde

By Jay
20 augustus 2026
Read More
Humor

Schipbreukelingen krijgen één wens… maar kiezen héél verkeerd!

By Jay
20 augustus 2026
Read More
Humor

Belg sluit zichzelf buiten, maar zijn vrouw maakt het nóg erger

By Jay
19 augustus 2026
Read More
Humor

Vrouw schildert plafond, maar begrijpt advies van haar man nét even anders

By Jay
19 augustus 2026
Read More
Vriendinnengroep maakt vakantievideo in Benidorm die hun ouders misschien liever even overslaan
Humor

Vriendinnengroep stuurt vakantievideo uit Benidorm die ouders misschien liever niet zien

By SGXL Redactie
17 augustus 2026
Read More
dutch gp in zandvoort
Humor

Zoveel betaal je waarschijnlijk voor een biertje tijdens de laatste Dutch GP in Zandvoort

By andre
17 augustus 2026
Read More
Humor

Hoe hoger de functie, hoe kleiner het balletje

By Jay
17 augustus 2026
Read More
Humor

Man wil nog één keer flink genieten, maar zijn vrouw denkt vooral aan morgen

By Jay
17 augustus 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?