SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Home » Blog » Nieuwe pikante appjes Rob Goossens uitgelekt: ‘Als een vies oud mannetje…’
Celebs

Nieuwe pikante appjes Rob Goossens uitgelekt: ‘Als een vies oud mannetje…’

Ramin
Last updated: 19 december 2024 17:28
By Ramin
5 Min Read
rob goossens vriendin
Beeld: YouTube Vandaag Inside
SHARE

Rob Goossens moest diep door het stof toen bekend werd dat hij contact zou hebben gehad met andere vrouwen, terwijl hij een vriendin en een kindje heeft. Hij besloot te reageren nadat er allerlei geruchten naar buiten kwamen, maar zijn reactie liep anders dan verwacht. Tijdens zijn verklaring in RTL Boulevard haalde hij zelfs Linda de Mol erbij. Nu duiken er opnieuw verhalen op, en heeft hij opnieuw gereageerd in RTL Boulevard.

Contents
  • Nieuwe pikante appjes van Rob Goossens
    • Wat voor contact had Rob volgens RealityFBI?
    • Rob Goossens opnieuw op geruchten

Nieuwe pikante appjes van Rob Goossens

Het roddelkanaal RealityFBI was afgelopen week de eerste die naar buiten kwam met verhalen over de mediadeskundige en bekende RTL Boulevard-persoonlijkheid. Hij zou een pikant chatgesprek hebben gevoerd met een andere vrouw, maar later verklaarde hij dat het om een ChatGPT-gesprek ging, waarmee hij bedoelde dat hij in de maling was genomen. Het roddelkanaal komt nu, een week later, met nieuwe onthullingen en stelt dat het inderdaad om echte vrouwen gaat.

Ze schrijven op Instagram: “Uit een overvloed aan gesprekken die wij in ons bezit hebben – inclusief een video ter verificatie – blijkt dat Rob al langer en vaker contact zoekt met andere dames. We hebben Rob gisteren opnieuw benaderd, dit keer ook met enkele screenshots van het gesprek, om zijn reactie te vragen. Tot nu toe heeft hij echter nog niet gereageerd.”

Wat voor contact had Rob volgens RealityFBI?

Volgens RealityFBI zou Rob Goossens op 26 februari contact hebben gezocht met een destijds 18-jarig meisje: “Waarbij zijn gedachten mogelijk ergens anders waren. Het gesprek begint onschuldig met een simpel “Goedemorgen”. Wat begint als een lichte conversatie over koetjes en kalfjes, ontwikkelt zich eind maart/begin april 2022 in een richting die vragen oproept. Wanneer het meisje aangeeft: “Omdat zij (Rob’s vriendin) erachter kan komen,” lijkt Rob te erkennen dat zijn acties gevolgen kunnen hebben. Zijn reactie: “Dan heb ik dat aan mezelf te danken. Ik vind het meer een dilemma dat ik niet ben wie ik wil zijn. Dat mijn acties gevolgen hebben, hoort bij het leven.”

rob goossens vriendin
Beeld: Screenshot YouTube kanaal Vandaag Inside

Rob Goossens opnieuw op geruchten

Rob besluit om toch opnieuw te reageren, en dat doet hij weer in RTL Boulevard. De uitzending begint met Daphne Bunskoek, de presentatrice, die Rob het volgende vraagt: “Rob, je bent vandaag hotnews op alle juicekanalen?” Rob antwoordt: “Ik weet al waar je heen wil… Weet je wat ik ga doen? Ik lever gewoon even mijn telefoon in bij Luuk…”

Het lijkt erop dat ze zich goed hadden voorbereid, aangezien het duidelijk was dat ze na de ophef een reactie moesten geven. Daphne zegt dan tegen Rob: “Lijkt me heel verstandig dat je je telefoon inlevert.” Vervolgens zegt Rob tegen Luuk Ikkink: “Die is voor jou, en dan hoeven we zo meteen ook niets meer te knippen…”

Mediapersoonlijkheid Victor Vlam reageert via X ook op het verhaal van Rob Goossens en denkt dat hij imagoschade zal oplopen: “Het appcontact van @GoosR is nu wel een groot verhaal. Als er nog meer voorbeelden naar boven komen, is er een risico op gigantische imagoschade.”

Afgelopen week betrok hij tijdens de uitzending van RTL Boulevard, Linda de Mol bij zijn situatie, maar dit fragment werd uiteindelijk uit de uitzending geknipt. Dit is opmerkelijk, aangezien het niet gebruikelijk is om dergelijke passages uit de uitzending te verwijderen. Het zou een beslissing van de hoofdredactie van RTL Boulevard zijn geweest.

Bekijk hieronder de Instagram-stories van het roddelkanaal RealityFBI over Rob Goossens.

rob goossens vriendin
Beeld: Instagram RealityFBI
rob goossens vriendin
Beeld: Instagram RealityFBI
rob goossens vriendin
Beeld: Instagram RealityFBI

Bij #rtlboulevard proberen ze alles af te doen met een grapje. Voor betrokkenen hoop ik dat het voldoende is. Maar het niet reageren op juice is nu nieuws omdat je het eerder wel deed. Dat was dom. Maar goed, heb ik al gezegd.

— Victor Vlam (@VictorVlam) December 3, 2024

Het appcontact van @GoosR is nu wel een groot verhaal. Als er nog meer voorbeelden komen bovendrijven, is er een risico op gigantische imagoschade.

— Victor Vlam (@VictorVlam) December 3, 2024

Check ook:

RTL Boulevard-presentator Rob Goossens nu zelf middelpunt van schandaal: vieze appjes gelekt
TAGGED:appjesgoossenspikantrobRob Goossensrtl boulevard
Share This Article
Facebook Email Copy Link

Volg ons

Volg ons op social media

You Might Also Like

BN'ers roepen op tot cancellen 'pestende' Monique Hansler: 'Slecht voorbeeld voor de jeugd'
Celebs

BN’ers roepen op tot cancellen ‘pestende’ Monique Hansler: ‘Slecht voorbeeld voor de jeugd’

By thalena
5 december 2025
Read More
Belgen zitten niet te wachten op Joost Klein: 'Is er niemand anders beschikbaar?'
Celebs

Belgen zitten niet te wachten op Joost Klein in populaire tv-show: ‘Is er niemand anders beschikbaar?’

By thalena
5 december 2025
Read More
'Juiceshow' van Yvonne Coldeweijer voorlopig uitgesteld: 'Grote ruzie achter de schermen'
Celebs

‘Juiceshow’ van Yvonne Coldeweijer voorlopig uitgesteld: ‘Grote ruzie achter de schermen’

By thalena
5 december 2025
Read More
john van den heuvel marco borsato
Celebs

John van den Heuvel reageert op vrijspraak Marco Borsato: ‘Teleurstellend’

By SGXL Redactie
5 december 2025
Read More
Sylvie Meis schrikt zich kapot nadat app haar 77 jaar schat: 'What the F...!'
Celebs

Sylvie Meis schrikt zich kapot nadat app haar 77 jaar schat: ‘What the F…!’

By thalena
4 december 2025
Read More
John van den Heuvel afgefakkeld na vrijspraak Marco Borsato
Celebs

John van den Heuvel afgefakkeld na vrijspraak Marco Borsato: ‘Echt schandalig!’

By thalena
4 december 2025
Read More
marco borsato vrijgesproken
Celebs

Breaking: Marco Borsato vrijgesproken: ‘Ik ga nu verder met mijn leven’

By SGXL Redactie
4 december 2025
Read More
Peperdure Bentley van Ali B in opdracht van overheid geveild en kan voor prikkie van jou zijn
Celebs

Peperdure Bentley van Ali B in opdracht van overheid geveild en kan voor prikkie van jou zijn

By thalena
3 december 2025
Read More
Antine komt met nieuwe 'schokkende info' over ex-schoonmoeder: 'Jullie weten de helft nog niet'
Celebstelevisie

Antine komt met nieuwe ‘schokkende info’ over ex-schoonmoeder: ‘Jullie weten de helft nog niet’

By thalena
2 december 2025
Read More
Douwe Bob haalt keihard uit naar Sinterklaasjournaal: 'F*ck jullie!'
Celebstelevisie

Douwe Bob haalt keihard uit naar Sinterklaasjournaal: ‘F*ck jullie!’

By thalena
2 december 2025
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?