SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
    • Humor
    • Films & Series
    • Life
    • Celebs
    • Muziek
    • Sport
    Font ResizerAa
    SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
    Search
    Sign In Sign In
    Follow US
    Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
    Home » Blog » Rachel Hazes sneert naar Roxeanne: ‘Raakt verstrikt in haar eigen leugens’
    Celebs

    Rachel Hazes sneert naar Roxeanne: ‘Raakt verstrikt in haar eigen leugens’

    andre
    Laatst bijgewerkt: 14 september 2023 11:54
    andre
    3 min lezen
    rachel roxeanne hazes
    SHARE

    Het lijkt erop dat het niet meer goed gaat komen tussen Rachel Hazes en haar dochter Roxeanne. Rachel, die eerder vastbesloten was om de band met haar dochter te herstellen, raakt steeds meer geïrriteerd, zo blijkt wel uit een interview met Party. In het weekblad haalt ze stevig uit naar haar dochter.

    Inhoud
    Elkaar al 3 jaar niet gezienGeen slechte moederTe weinig huur

    Elkaar al 3 jaar niet gezien

    Inmiddels is het al meer dan drie jaar geleden sinds Rachel en Roxeanne elkaar voor het laatst hebben gezien. De enige plek waar moeder en dochter elkaar zouden kunnen ontmoeten was afgelopen dinsdag in de rechtbank, maar Roxeanne koos ervoor om niet aanwezig te zijn. Rachel deelt haar ongenoegen hierover in het interview: “Dat vind ik heel opmerkelijk. Eigenlijk vind ik het ook een beetje respectloos. Niet alleen tegenover mij, maar ook tegenover de rechter,” zegt Rachel. “Ik was er wel geweest. Het lijkt nu gemakkelijk te worden afgedaan omdat er een verklaring van Rox werd voorgelezen. Ze hadden kennelijk moeite om zelf te komen. Maar ze had geen moeite om heel nare dingen over haar vader en mij te zeggen bij Beste Zangers.”

    Rachel Roxeanne Hazes
    Afbeelding embedded van Ditjesendatjes

    Geen slechte moeder

    Het zit Rachel nog steeds dwars wat Roxeanne tijdens de opnames van Beste Zangers heeft gezegd. “Ik had haar graag weer recht in de ogen willen kijken, want ik weet zeker dat Roxie weet hoe ik als moeder en vrouw in het leven sta. Mensen kunnen veel over mij zeggen, maar niet dat ik een slechte moeder ben of dat je geen zaken met mij kunt doen.”

    Te weinig huur

    Rachel heeft niet alleen onenigheid met haar dochter, maar ook met haar voormalige beste vriendin Marieke van Beek. “Ik voel geen enkele sympathie meer voor haar,” zegt Rachel. “Ze draaien overal omheen en komen niet ter zake. Ik heb het gevoel dat ze verstrikt raken in hun eigen leugens, en dat sterkt mij.” Marieke woont nog steeds in een woning die Rachel heeft gekocht. Destijds spraken ze samen af dat Marieke 800 euro huur per maand zou betalen, maar nu vindt Rachel dat bedrag te laag. Ze wil dat Marieke 1450 euro gaat betalen. “Marieke verblijft gewoon in een van mijn huizen in Vinkeveen aan het water voor slechts achthonderd euro per maand. Voor dat bedrag kun je in Vinkeveen nog niet eens een schuurtje huren.”

    Check ook:

    https://sgxl.nl/rachel-hazes-in-tranen-ik-word-publiekelijk-veracht-en-uitgelachen/

    Bron: Ditjesendatjes, Party

    Beeld: Instagram

    Deel dit artikel
    Facebook Email Copy Link

    Volg ons

    Volg ons op social media

    Dit vind je misschien ook leuk

    yolanthe cabeau instagram
    Celebs

    Yolanthe Cabeau laat het internet smelten met prachtige bikinifoto

    SGXL Redactie
    14 juli 2025
    Read More
    villa van maxime meiland
    Celebs

    Maxime Meiland moet vraagprijs van ‘onverkoopbare’ villa opnieuw drastisch verlagen

    SGXL Redactie
    14 juli 2025
    Read More
    Schokkend nepnieuws over Montana Meiland gaat rond: "Iedereen schrikt ervan"
    Celebs

    Schokkend nepnieuws over Montana Meiland gaat rond: “Iedereen schrikt ervan”

    thalena
    10 juli 2025
    Read More
    Miljuschka Instagram
    Celebs

    Miljuschka zorgt voor hoge temperaturen op Instagram met fijne vakantiekiekjes

    thalena
    9 juli 2025
    Read More
    broer van Yolanthe
    Celebs

    Broer van Yolanthe krijgt pikante verzoeken van vrouwen door realityserie: “Iemand vroeg of ik…”

    thalena
    9 juli 2025
    Read More
    Volgens Elon Musk gaat AI alle banen overnemen: 'Werken wordt eerder een keuze dan een verplichting'
    Celebs

    Volgens Elon Musk gaat AI alle banen overnemen: ‘Werken wordt eerder een keuze dan een verplichting’

    thalena
    8 juli 2025
    Read More
    zac efron
    Celebs

    Fans schrikken zich kapot van totaal onherkenbare meisjesidool Zac Efron: ‘Wat heeft hij zichzelf aangedaan?!’

    andre
    7 juli 2025
    Read More
    fake Jennifer Aniston
    Celebs

    Man opgelicht nadat fake-Jennifer Aniston hem laat geloven dat ze verliefd op hem is

    thalena
    5 juli 2025
    Read More
    villa van Yolanthe
    Celebs

    Dit is hoe de bizarre miljoenenvilla van Yolanthe in Bel Air, Los Angeles er van binnen uitziet

    thalena
    3 juli 2025
    Read More
    Broertje Mart Hookamer klapt uit school over 'nep' Holland's Got Talent: 'Zo ga je niet met mensen om'
    Celebs

    Broertje Mart Hoogkamer klapt uit school over ‘nep’ Holland’s Got Talent: ‘Zo ga je niet met mensen om’

    thalena
    3 juli 2025
    Read More
    • Over ons
    • Privacy policy
    • Notice and takedown
    • Adverteren
    • Contact
    • Boekingen
    • Disclaimer

                          Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

    Welcome Back!

    Sign in to your account

    Username or Email Address
    Password

    Lost your password?