SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Home » Blog » Oud-bokser wint gevecht van beer
Humor

Oud-bokser wint gevecht van beer

Rensvp
Last updated: 9 juli 2016 09:52
By Rensvp
2 Min Read
SHARE

Bij de meeste mensen die oog in oog komen te staan met een boze beer van bijna 140 kg zal de moed zich in de schoenen doen zakken. Maar niet bij de 61-jarige voormalig bokser Rick Nelson. Toen hij een stuk aan het wandelen was met zijn hond in het Canadese Sudbury, werd hij plotseling aangevallen door een zwarte beer die haar welpje wilde beschermen. De oud-bokser zag geen andere uitweg dan de beer een paar rake klappen te geven en won daarmee het gevecht.

Toen Rick tijdens zijn wandeling even wilde uitrusten op een boomstam zag hij opeens het kopje van een berenjong omhoog komen. Het welpje schrok zich een ongeluk waarna het hard begon te piepen. Rick wist gelijk dat het foute boel was en bereidde zich voor op het ergste. Toen hij verderop de bosjes hoorde kraken, wist hij dat moeder beer met volle snelheid boos op hem af kwam stormen. Rick had niks behalve zijn blote handen om mee te kunnen vechten, dus ging hij ervoor.

De beer haalde als eerste uit waardoor hij gewond raakte aan zijn schouder. Hierna probeerde Rick de beer een paar stoten te geven en raakte hem op zijn tanden, hierdoor verwondde hij zijn hand. Het dier reageerde meteen en met haar nagels haalde ze de borst en het gezicht van Rick open. De oud-bokser wist dat hij moest toeslaan, anders zou de aanval van de beer hem fataal worden. Hij haalde uit met een opstoot en raakte de beer volop zijn snuit. De beer gaf een schreeuw en maakte zichzelf uit de voeten, gevold door het jong. Ondanks zijn overwinning, was Rick ontzettend geschrokken van de aanval en blij dat hij het heeft overleefd.

TAGGED:BeerBokserCanadagevaarlijkGevechtlinksOverwinningrechts
Share This Article
Facebook Email Copy Link
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Volg ons

Volg ons op social media

You Might Also Like

Humor

Pratende hond

By Jay
2 februari 2026
Read More
Humor

Man in scheiding doet laatste wens

By Jay
2 februari 2026
Read More
Humor

De jachthond

By Jay
2 februari 2026
Read More
Humor

De Limburger en de Geest

By Jay
2 februari 2026
Read More
Humor

Identiteitskaart vergeten

By Jay
31 januari 2026
Read More
Humor

Hij kwam voor één ding… en ging weg met een boot en een 4×4

By Jay
31 januari 2026
Read More
Humor

Jantje

By Jay
30 januari 2026
Read More
Humor

Agent gelooft alles

By Jay
30 januari 2026
Read More
Humor

Dokter

By Jay
30 januari 2026
Read More
Humor

Laatste kus

By Jay
30 januari 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?