SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
    • Humor
    • Films & Series
    • Life
    • Celebs
    • Muziek
    • Sport
    Font ResizerAa
    SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
    Search
    Sign In Sign In
    Follow US
    Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
    Home » Blog » Na recordeditie Joy Beune mogelijk opnieuw schaatskoningin in Playboy: ‘De droom van elke man’
    Celebs

    Na recordeditie Joy Beune mogelijk opnieuw schaatskoningin in Playboy: ‘De droom van elke man’

    thalena
    Laatst bijgewerkt: 16 december 2024 16:20
    thalena
    7 min lezen
    Jutta Leerdam Playboy
    Beeld: Instagram Joy Beune
    SHARE

    De naam Jutta Leerdam Playboy gonst door de wandelgangen van de mediawereld. Nadat Joy Beune met haar spectaculaire fotoshoot voor Playboy alle records brak, lijkt het mannenblad nu te azen op de volgende grote naam in de schaatswereld: Jutta Leerdam. Maar wat is het geheim achter dit succes? Waarom is Playboy zo geïnteresseerd in de schaatswereld, en wat zijn de kansen dat Jutta daadwerkelijk haar opwachting zal maken in het blad? 

    Inhoud
    Joy Beune breekt alle recordsJutta Leerdam PlayboyWat schuift zo’n shoot?Fans reageren verdeeldWat betekent dit voor Playboy?Gaat Jutta het doen?

    Joy Beune breekt alle records

    Het is bijna niet te geloven: de Playboy-editie met Joy Beune vloog zo snel over de toonbank dat de drukker nieuwe exemplaren moest bijdrukken. Dit is een ongekende prestatie, want normaal gesproken gebeurt zoiets zelden met tijdschriften. Volgens hoofdredacteur Niek Stolker is dit een primeur in de geschiedenis van Pijper Media, de uitgever van Playboy. “Boeken worden herdrukt, maar tijdschriften? Dat is echt uniek,” vertelt hij.

    Joy zelf is ook overdonderd door het succes. “Ik had nooit gedacht dat mijn foto’s zo goed zouden worden ontvangen,” vertelt ze in een interview. “Natuurlijk vond ik het spannend, maar de positieve reacties hebben me echt geraakt.” De editie, waarin ze schittert in een serie exclusieve foto’s, heeft niet alleen haar carrière een boost gegeven, maar ook het mannenblad weer helemaal op de kaart gezet.

    View this post on Instagram

    A post shared by Playboy Netherlands (@playboynetherlands)

    Jutta Leerdam Playboy

    Nu de editie met Joy Beune een groot succes is, is het logisch dat Playboy zijn pijlen richt op een nieuwe ster. En wie is er beter geschikt dan Jutta Leerdam? Met haar indrukwekkende schaatscarrière, adembenemende looks en natuurlijke charme is ze voor velen de belichaming van perfectie.

    Volgens bronnen binnen de Playboy-redactie is Jutta al langer een favoriete naam. Een recent artikel van maar liefst zeven pagina’s lang in het mannenblad wijdde aandacht aan haar prestaties, uitstraling en Instagram-kiekjes. De redactie riep zelfs openlijk op tot samenwerking: “Jutta, als je ooit in de Playboy wilt staan, weet je ons te vinden. Bel ons. Please?”

    Het is duidelijk dat de redactie haar ziet als de volgende grote ster. En geef ze eens ongelijk. Jutta is niet alleen een succesvol sportvrouw, maar ook een rolmodel en een social media-sensatie. Met miljoenen volgers op Instagram heeft ze een enorme invloed, en haar fans zijn dol op de mix van sportieve prestaties en stijlvolle foto’s die ze deelt.

    Jutta Leerdam
    Beeld: Instagram Jutta Leerdam

    Wat schuift zo’n shoot?

    Natuurlijk komt de vraag op: wat levert zo’n Playboy-shoot eigenlijk op? Hoewel de exacte bedragen vaak geheim blijven, is bekend dat Jaimie Vaes bijvoorbeeld rond de 20.000 euro kreeg voor haar shoot. Voor Joy Beune, die een recordeditie afleverde, zou dat bedrag nog hoger liggen.

    Met het succes van Joy heeft Playboy nu extra budget om nieuwe sterren aan te trekken. Dit betekent dat ze waarschijnlijk een flinke zak geld over hebben voor Jutta Leerdam. De vraag is alleen: wil Jutta de stap maken? Hoewel ze niet vies is van het delen van gewaagde foto’s op Instagram, is poseren voor Playboy toch een ander verhaal.

    View this post on Instagram

    A post shared by Jutta Leerdam (@juttaleerdam)

    Fans reageren verdeeld

    De geruchten over een mogelijke samenwerking tussen Jutta Leerdam Playboy zorgen voor veel ophef op social media. Fans zijn verdeeld. Sommigen zien haar als de perfecte kandidaat: “Jutta is niet alleen een geweldige schaatser, maar ook een prachtige vrouw. Dit zou echt een droom zijn,” schrijft een fan op Twitter.

    Anderen zijn echter wat kritischer. “Ik vind dat ze zich moet focussen op haar sport en niet op zulke dingen,” reageert iemand op Instagram. Toch is er ook veel steun voor de keuzevrijheid van Jutta. “Ze moet doen waar ze zich goed bij voelt. Als dit haar blij maakt, waarom niet?”

    Het is duidelijk dat een eventuele Playboy-shoot van Jutta Leerdam veel discussie oproept. Maar dat maakt het juist zo interessant. Want hoe je het ook wendt of keert, Jutta blijft een van de meest besproken sporters van dit moment.

    Wat betekent dit voor Playboy?

    De keuze voor schaatssterren zoals Joy Beune en mogelijk Jutta Leerdam laat zien dat Playboy een slimme strategie heeft. Door samen te werken met bekende sportvrouwen, slaat het blad een brug tussen glamour en sport. Dit zorgt niet alleen voor meer verkoop, maar ook voor een bredere doelgroep.

    Met Jutta als potentiële coverster kan Playboy zichzelf opnieuw uitvinden en een nieuwe generatie lezers aanspreken. Het succes van de Joy Beune-editie bewijst dat deze aanpak werkt. De grote vraag is nu: zal Jutta Leerdam deze kans grijpen?

    Gaat Jutta het doen?

    Of Jutta Leerdam Playboy werkelijkheid wordt, blijft voorlopig nog een mysterie. Maar één ding is zeker: de belangstelling is enorm. Fans, media en zelfs de redactie van Playboy wachten in spanning af of Jutta deze uitdaging aangaat. Wat de toekomst ook brengt, het is duidelijk dat Jutta een ster is die blijft schitteren – zowel op het ijs als daarbuiten.

    Wie weet zien we binnenkort opnieuw een schaatskoningin de cover van Playboy sieren. Maar tot die tijd kunnen we alleen maar speculeren en hopen. Wat denk jij? Ziet Jutta zichzelf al in de spotlights van Playboy, of blijft ze trouw aan haar sportieve roots?

    Check ook:

    Jutta Leerdam laat iets meer zien dan verwacht als ze schaatspak open ritst
    TAGGED:Joy BeuneJutta LeerdamPlayboy
    Deel dit artikel
    Facebook Email Copy Link

    Volg ons

    Volg ons op social media

    Dit vind je misschien ook leuk

    Django Wagner deelt zijn allergrootste podiumangst: 'Dan denk ik echt: dit gaat mis'
    Celebs

    Django Wagner deelt zijn allergrootste podiumangst: ‘Dan denk ik echt: dit gaat mis’

    thalena
    24 juli 2025
    Read More
    Jutta Leerdam foto's
    Celebs

    Jutta Leerdam sneert terug naar volgers na haatcomments op TikTok

    thalena
    22 juli 2025
    Read More
    Jutta Leerdam foto's
    Celebs

    Jutta Leerdam zorgt voor rode oortjes met bloedmooie foto’s tijdens boottochtje

    thalena
    21 juli 2025
    Read More
    gwen van poorten
    Celebs

    Gwen van Poorten laat het internet smelten met snikhete fotoshoot

    thalena
    18 juli 2025
    Read More
    Zangeres Wendy van Hout
    Celebs

    Wendy van Hout denkt dat andere zangeres leugens verspreidt om boekingen te stelen: ‘Pure afgunst’

    thalena
    18 juli 2025
    Read More
    yolanthe cabeau instagram
    Celebs

    Yolanthe Cabeau laat het internet smelten met prachtige bikinifoto

    SGXL Redactie
    14 juli 2025
    Read More
    villa van maxime meiland
    Celebs

    Maxime Meiland moet vraagprijs van ‘onverkoopbare’ villa opnieuw drastisch verlagen

    SGXL Redactie
    14 juli 2025
    Read More
    Schokkend nepnieuws over Montana Meiland gaat rond: "Iedereen schrikt ervan"
    Celebs

    Schokkend nepnieuws over Montana Meiland gaat rond: “Iedereen schrikt ervan”

    thalena
    10 juli 2025
    Read More
    Miljuschka Instagram
    Celebs

    Miljuschka zorgt voor hoge temperaturen op Instagram met fijne vakantiekiekjes

    thalena
    9 juli 2025
    Read More
    broer van Yolanthe
    Celebs

    Broer van Yolanthe krijgt pikante verzoeken van vrouwen door realityserie: “Iemand vroeg of ik…”

    thalena
    9 juli 2025
    Read More
    • Over ons
    • Privacy policy
    • Notice and takedown
    • Adverteren
    • Contact
    • Boekingen
    • Disclaimer

                          Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

    Welcome Back!

    Sign in to your account

    Username or Email Address
    Password

    Lost your password?