De Bondgenoten trapt de 27e cyclus af met drie nieuwe deelnemers, maar één van hen blijkt voor veel kijkers helemaal geen onbekende. Al bij de eerste beelden valt het kwartje: Kristie is eerder op televisie verschenen. Daarmee krijgt De Bondgenoten direct een opvallende start, want oplettende fans herkennen haar uit een ander realityprogramma. Na het vertrek van de winnaar, de verliezer en Lisa moest het deelnemersveld weer worden aangevuld tot zestien kandidaten. Met de komst van drie nieuwkomers is dat gelukt. Toch gaat de meeste aandacht uit naar Kristie, die bij een deel van het publiek al een belletje doet rinkelen.
Wie is Kristie?
Kristie Kervink is 23 jaar, woont in Rotterdam en werkt als permanent make-upartiest. Ze is vrijgezel en krijgt naar eigen zeggen meer dan genoeg aandacht. Dat vindt ze niet altijd makkelijk. Zelf geeft ze toe dat ze sneller afhaakt dan dat ze echte interesse voelt.
Opvallend is dat ze zegt goed te kunnen klagen, maar het juist vervelend vindt wanneer anderen dat doen. Die tegenstrijdigheid is haar eigen woorden, en ze is zich daar bewust van. Dat maakt haar deelname aan De Bondgenoten nu al interessant, want karakter speelt in het programma een grote rol.
Eerder te zien in Paradise Hotel
Wat veel kijkers van De Bondgenoten direct opmerkten: Kristie deed eerder mee aan het tweede seizoen van Paradise Hotel. In dat programma was ze duidelijk over haar doel. Volgens de beschrijving destijds had ze één missie: de finale halen. Ze was eerlijk over haar motivatie en gaf aan voor het geld te komen, al sloot ze liefde niet uit.
Diezelfde instelling zou zomaar van pas kunnen komen in De Bondgenoten, waar deelnemers kans maken op een geldbedrag van 100.000 euro. In Paradise Hotel strandde haar avontuur na de zesde aflevering. De grote finale haalde ze daar niet, maar in De Bondgenoten liggen de kaarten opnieuw op tafel.

Gevaar voor de stelletjes?
Binnen De Bondgenoten zou Kristie bovendien een opvallende rol kunnen gaan spelen. Ze heeft naar eigen zeggen geen vast type, al vallen mannen met donker haar haar vaak op. Dat kan spannend worden voor bestaande koppels in het programma.
Omdat De Bondgenoten draait om strategie, samenwerking en onderlinge verhoudingen, kan een nieuw gezicht veel invloed hebben op de groepsdynamiek. Zeker iemand die al ervaring heeft met reality-tv weet hoe het spel gespeeld wordt. Dat kan in haar voordeel werken.
Nieuwe kans in De Bondgenoten
Met haar entree in De Bondgenoten krijgt Kristie een tweede kans om zich te bewijzen op nationale televisie. Waar ze in Paradise Hotel voortijdig moest vertrekken, begint ze nu met een schone lei. De vraag is of ze dit keer verder komt en misschien zelfs richting de finale weet te gaan.
Eén ding is zeker: De Bondgenoten is nog maar net begonnen, maar de komst van deze oude bekende zorgt nu al voor gespreksstof onder kijkers.
Check ook: