SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Home » Blog » Meisje vindt zichzelf te knap om te werken
Humor

Meisje vindt zichzelf te knap om te werken

Rensvp
Last updated: 6 maart 2016 12:45
By Rensvp
2 Min Read
SHARE

Dat lekkere wijven over het algemeen meer voorrang krijgen en privileges hebben is wel bekend. Je uitstraling is dan ook één van de doorslaggevende factoren waarop je wel of niet wordt aangenomen tijdens een sollicitatie-gesprek. Of je daarmee ook echt carrièretijgers binnen haalt is nog maar de vraag. Maar dat knap zijn je veel voorspoed kan brengen in het leven wil nog niet zeggen dat je hiermee zomaar je alledaagse maatschappelijke bijdragen kunt omzeilen. Sharona Zegelhof denkt dat dit wel het geval is. Zo beweert de 21-jarige uitkeringstrekker namelijk dat ze te knap zou zijn om te werken.

Nadat ze haar VMBO-opleiding had afgerond begon ze direct met werken bij een plaatselijk call-center. Dit hield ze twee maanden vol. Ze was namelijk van mening dat ze te knap zou zijn voor dit werk. Zo verteld ze “Ik hoef met mijn uiterlijk toch niet de hele dag achter een bureau te zitten?” Blijkbaar voelde ze zich te goed om zich te associëren met haar collega’s. Zo zei ze “Daar zit ik tussen allemaal meiden die veel minder knap zijn dan ik. Ja sorry, maar daar voel ik me toch echt te goed voor”. De niet al te bescheiden tante nam ontslag en sindsdien zit ze thuis op de bank met een uitkering.

Sharona vind het belachelijk dat het UWV haar niet voorziet van een baantje als topmodel. “Ze willen gewoon dat ik ga solliciteren. Belachelijk! Ze snappen toch zelf ook wel dat ik als fotomodel miljoenen zou verdienen. Kijk maar naar Doutzen. Die zit toch ook niet achter een kassa? Geef mij dan maar een uitkering!” Ondanks dat ze haar VMBO-opleiding heeft afgerond heeft het verwende nest nog veel te leren. Gelukkig voor haar begrijpt haar vriendje het wel ?!? Verder krijgt ze weinig begrip.

TAGGED:AfgunstCallcenterfailGeldknapMeisjemooiUitkeringVerwaandverwendWerk
Share This Article
Facebook Email Copy Link
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Volg ons

Volg ons op social media

You Might Also Like

Dame heeft Whatsapp chat met haar oma waarvan je het bijna in je broek doet
Humor

Dame heeft Whatsapp-chat met haar oma waarvan je het bijna in je broek doet

By thalena
8 december 2025
Read More
Humor

Man zet zijn vrouw te slim af met slim WhatsApp-bericht

By Jay
8 december 2025
Read More
Humor

Man maakt €2.495 winst door een dood paard te verloten

By Jay
8 december 2025
Read More
Humor

Van gynaecoloog naar automonteur

By Jay
6 december 2025
Read More
Humor

Eend in de bioscoop

By Jay
6 december 2025
Read More
Humor

Agent houdt dronken man aan

By Jay
5 december 2025
Read More
Villa uit Amsterdam Empire
Humor

Dit salaris moet je hebben om een hypotheek van een miljoen euro te kunnen krijgen

By thalena
5 december 2025
Read More
Humor

Overbuurvrouw klopt aan

By Jay
5 december 2025
Read More
Humor

Man belt naar huis

By Jay
5 december 2025
Read More
Humor

Nederlandse vrouw komt terug van zakenreis met verrassend ‘cadeau’ voor haar man

By Jay
5 december 2025
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?