SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
    • Humor
    • Films & Series
    • Life
    • Celebs
    • Muziek
    • Sport
    Font ResizerAa
    SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
    Search
    Sign In Sign In
    Follow US
    Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
    Home » Blog » Man maakt van ligbedje veroveren in Spanje anno 2023 een echte topsport!
    Humor

    Man maakt van ligbedje veroveren in Spanje anno 2023 een echte topsport!

    Wiraisha
    Laatst bijgewerkt: 26 oktober 2023 18:47
    Wiraisha
    3 min lezen
    Man maakt van ligbedje veroveren in Spanje anno 2023 een echte topsport!
    Beeld: Facebook
    SHARE

    “In 2023 maakt een man van ligbedje veroveren in Spanje een ware topsport. Ontdek zijn strategieën en avonturen!” In menig all-inclusive resort voltrekt zich ’s ochtends een waar spektakel dat je met een mix van bewondering en lachbuien aanschouwt. Zodra de klok rond 08:00 uur de dag begroet, opent het zwembad gebied zijn poorten en ontstaat er een schouwspel waarbij je je afvraagt of je niet per ongeluk in een komische renwedstrijd bent beland. 

    Inhoud
    ‘Handdoekparade’ Ligbed veroveren

    ‘Handdoekparade’ 

    Je hebt vast weleens de ‘handdoekparade’ meegemaakt. Als een geheim ritueel staan hordes vakantiegangers, soms nog met slaap in de ogen, in de startblokken. Het startschot wordt echter niet gegeven door een traditioneel pistool, maar door de innerlijke drang om dat perfecte ligbedje te claimen, dat ene met een vleugje schaduw en een vleugje zonneschijn, strategisch gesitueerd nabij het zwembad. Vroege vogels rennen naar het zwembadgebied, gooien hun handdoeken over de bedjes en verdwijnen vervolgens net zo snel als ze verschenen zijn. Ze laten hun handdoeken als stille boodschappers van bezetting achter.

    En dan, lieve toeschouwer, komt het hoogtepunt van de show. Daar sta je, fris en fruitig om 10 uur ’s ochtends, vol goede moed om te genieten van een luie ochtend aan het zwembad. Maar oh, de teleurstelling die toeslaat wanneer je ontdekt dat alle bedjes ”bezet” zijn. Sommige resorts beschouwen dit circus met een fronsende blik en hebben maatregelen genomen om de race te beëindigen voordat die begint. Anderen omarmen het als een cultureel fenomeen en beschouwen het als een onmisbaar onderdeel van de vakantie-ervaring.

    Ligbed veroveren

    En dan is er die ene man, de kampioen van de ligbedjesrace, die zichzelf heeft getransformeerd tot een serieuze atleet. Hij heeft het hele jaar door getraind: conditietraining om zijn snelheid en uithoudingsvermogen te verbeteren, en parcourtraining om soepel tussen de obstakels (lees: andere deelnemers) te bewegen. Hij is vastberaden om het meest begeerde ligbedje te veroveren en zijn handdoekje als een vlag van overwinning te hijsen. Ja, in deze uitzinnige competitie hoort veiligheid natuurlijk ook thuis. Je kunt je voorstellen dat de bedjesstrijd enigszins chaotisch kan worden, met ligbedjes die als obstakels fungeren voor argeloze deelnemers. Dus zelfs in deze komische chaos, waar handdoeken als veldslagenvlaggen dienen en ligbedjes als schaarse grondgebieden worden betwist, is er een zekere mate van gezond verstand en veiligheidsmaatregelen nodig om het allemaal binnen de perken te houden.

    Check ook: Handdoekjesleggers gaan weer ouderwets tekeer bij zwembad op Tenerife

    Bron: showmag.nl

    Beeld: Facebook

    TAGGED:ligbedjespanjetopsport
    Deel dit artikel
    Facebook Email Copy Link

    Volg ons

    Volg ons op social media

    Dit vind je misschien ook leuk

    Humor

    Vissen op gevoel

    Jay
    28 juni 2025
    Read More
    Humor

    Bril met een verborgen functie

    Jay
    28 juni 2025
    Read More
    Humor

    Gast geeft nog even ongevraagd advies nadat hij wordt afgepoeierd door Tinderdate

    thalena
    27 juni 2025
    Read More
    Even normaal doen
    Humor

    15 mensen die even normaal moeten doen

    thalena
    27 juni 2025
    Read More
    Ongemakkelijk gesprek met oplichter loopt uit de hand: 'Papa en ik zijn de laatste nudisten in huis'
    Humor

    Ongemakkelijk gesprek met oplichter loopt uit de hand: ‘Papa en ik zijn aan het zonnen’

    thalena
    27 juni 2025
    Read More
    Vermiste man' reageert zelf op opsporingsbericht van politie: 'Stelletje idi*ten!'
    Humor

    ‘Vermiste man’ reageert zelf op opsporingsbericht van politie: ‘Stelletje idi*ten!’

    thalena
    27 juni 2025
    Read More
    Humor

    De stofzuiger

    Jay
    26 juni 2025
    Read More
    Humor

    Girls night out

    Jay
    26 juni 2025
    Read More
    Weer 20 onderhoudsarme tuinen van mensen die een pesthekel aan tuinieren hebben
    Humor

    Weer 20 onderhoudsarme tuinen van mensen die een pesthekel aan tuinieren hebben

    thalena
    26 juni 2025
    Read More
    trump willem alexander hema reclame
    Humor

    HEMA komt met heerlijke inhaker op Trump’s logeerpartijtje bij koning en koningin

    andre
    26 juni 2025
    Read More
    • Over ons
    • Privacy policy
    • Notice and takedown
    • Adverteren
    • Contact
    • Boekingen
    • Disclaimer

                          Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

    Welcome Back!

    Sign in to your account

    Username or Email Address
    Password

    Lost your password?