SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Home » Blog » Kijkers De Hygiënepolitie gaan los om extreem ranzige camping: ‘Wat een klerezooi!’
televisie

Kijkers De Hygiënepolitie gaan los om extreem ranzige camping: ‘Wat een klerezooi!’

SGXL Redactie
Last updated: 20 januari 2026 14:04
By SGXL Redactie
4 Min Read
De Hygiënepolitie
Beeld: Youtube SBS6
SHARE

De eerste aflevering van De Hygiënepolitie heeft maandagavond flink wat losgemaakt. Kijkers zagen hoe Rob Geus een camping inspecteerde die volgens hem behoort tot de smerigste plekken die hij ooit is tegengekomen. En dat bleef niet onopgemerkt. Binnen no-time stroomden de reacties binnen op sociale media. Veel mensen zaten met open mond – en sommigen zelfs met lichte plaatsvervangende schaamte – naar hun tv te kijken.

Contents
  • Social media ontploft na uitzending
    • “Zelfs insecten houden het hier niet vol”
  • Camping uiteindelijk gesloten voor verhuur
    • Nieuw programma maakt direct indruk
  • Openingsaflevering maakt indruk

Social media ontploft na uitzending

Op X (voorheen Twitter) deelden kijkers massaal hun mening. Onder de hashtag #dehygiënepolitie verschenen honderden berichten. De toon was duidelijk: ongeloof, afkeer en soms ook zwarte humor.

“Wat een bende”, schreef iemand. Een ander: “Hier wil je nog niet met een hazmatpak naar binnen.” Weer iemand anders grapte dat hij na deze aflevering voorlopig geen camping meer durft te boeken.

Bij veel berichten verschenen GIF’jes van mensen die geschokt wegkijken of letterlijk hun neus dichtknijpen. Het publiek leek unaniem: dit was geen normale viezigheid, maar een nieuw niveau.

De Hygiënepolitie

“Zelfs insecten houden het hier niet vol”

In de aflevering laat Rob Geus met een blacklight zien hoe ernstig de vervuiling is in de accommodaties. Op bedden, in badkamers en op muren worden vieze plekken zichtbaar die met het blote oog nauwelijks te zien zijn.

Volgens Geus was de situatie zo extreem dat zelfs insecten er nauwelijks te vinden waren. Een uitspraak die later ook werd opgepikt in artikelen over het programma, en die bij veel kijkers bleef hangen.

De camping had online al een slechte reputatie, maar wat er op televisie te zien was, overtrof volgens velen zelfs hun verwachtingen.

Camping uiteindelijk gesloten voor verhuur

Tijdens de inspectie ging Rob Geus in gesprek met de eigenaar. Die probeerde de omstandigheden eerst te relativeren. Er zou na elke gast worden schoongemaakt en ongedierte zou nu eenmaal “bij de natuur horen”.

Nu weet ik weer waarom ik niet op vakantie ga. #dehygiënepolitie pic.twitter.com/YDWWkt282C

— Liel (@Liel1980) January 19, 2026

Maar naarmate de beelden zich opstapelden, werd duidelijk dat de situatie niet meer te verdedigen was.Uiteindelijk stemde de eigenaar ermee in om de camping uit de verhuur te halen. Boekingen werden stopgezet en de locatie werd offline gehaald, zodat er voorlopig geen nieuwe gasten meer zouden komen.

De Hygiënepolitie

Nieuw programma maakt direct indruk

De Hygiënepolitie is een nieuw programma op SBS6 waarin Rob Geus locaties bezoekt die online slecht scoren op hygiëne. Niet alleen campings, maar ook horeca, sauna’s en andere publieke plekken komen voorbij.

De eerste aflevering laat zien dat het format werkt. Niet alleen omdat het misstanden blootlegt, maar ook omdat het kijkers raakt. Soms met afschuw, soms met verbazing, en soms met een nerveuze lach.

De Hygiënepolitie

Openingsaflevering maakt indruk

De camping uit de openingsaflevering heeft diepe indruk gemaakt. Dankzij de directe aanpak van Rob Geus en de confronterende beelden is De Hygiënepolitie in één klap onderwerp van gesprek geworden. Of de komende afleveringen net zo heftig zullen zijn, moet nog blijken. Maar één ding staat vast: Nederland kijkt. En houdt voorlopig even de adem in.

Check ook:

‘Rob Geus bood restaurant-eigenaresses ‘alternatieve manier’ aan om gewilde keurmerk-sticker te verdienen’
TAGGED:de hygiëne politieRob Geussbs6
Share This Article
Facebook Email Copy Link

You Might Also Like

Dit is hoeveel geld je moet hebben om mee te kunnen doen aan Kopen Zonder Kijken
televisie

Dit is hoeveel geld je moet hebben om mee te kunnen doen aan Kopen Zonder Kijken

By thalena
25 maart 2026
Read More
net binnenSporttelevisie

Zorgen om Jan Boskamp nemen toe “Enorm geschrokken, hij heeft heel veel pijn” (Video)

By SGXL Redactie
27 maart 2026
Read More
televisie

Kijkers Miljoenenjacht gaan massaal los over finalist Berthold “Bijna zielig..”

By SGXL Redactie
24 maart 2026
Read More
Mensen gaan los op Johan Derksen na sneer naar Frank Lammers: "Vervelende man!"
televisie

Mensen gaan los op Johan Derksen na sneer naar Frank Lammers: “Vervelende man!”

By thalena
19 maart 2026
Read More
televisie

Kijkers gaan los om bekende bargast bij Vandaag Inside: ‘Die is helemaal lam!’

By SGXL Redactie
19 maart 2026
Read More
televisie

De Slimste Mens-kijkers woedend om ‘onsportieve actie’ deelnemer: ‘Hoe laag kun je zijn!’

By SGXL Redactie
18 maart 2026
Read More
televisie

Alberto Stegeman confrontatie escaleert: Aangifte tégen Alberto “Dit accepteer ik niet!”

By SGXL Redactie
19 maart 2026
Read More
televisie

Miljoenenjacht miljoen-winnaar Mark onthult strategie winst: “Dit is mijn Gouden Tip!”

By SGXL Redactie
17 maart 2026
Read More
Films & Seriestelevisie

Ruzie escaleert: Mercedes en Salar schreeuwen er op los in De Bondgenoten! Kijkers reageren massaal

By SGXL Redactie
17 maart 2026
Read More
televisie

Kijkers ontdekken historische blunder in serie Máxima: ‘Zo jammer’

By SGXL Redactie
16 maart 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?