SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Home » Blog » Koppel kakkers beledigd wanneer ze niet boven wet blijken te staan en dikke boete krijgen van motoragent
Humor

Koppel kakkers beledigd wanneer ze niet boven wet blijken te staan en dikke boete krijgen van motoragent

SGXL Redactie
Last updated: 15 september 2025 20:46
By SGXL Redactie
5 Min Read
SHARE

Sommige mensen denken dat verkeersregels alleen voor “de gewone mens” gelden. Zeker als ze haast hebben. Of een dure auto rijden. Of zichzelf nét iets belangrijker vinden dan de rest van de weggebruikers.Maar dat idee spat nogal hard uit elkaar als je in aanraking komt met motoragent Emiel. De Alkmaarse verkeershandhaver is geen type dat je er met een mooie babbel of status vanaf laat komen. Integendeel. En dat ondervond een stel zelfverklaarde weghelden deze week aan den lijve.

Contents
  • Een koppel met haast… en met pech
    • De sfeer slaat om
      • Check het fragment hier vanaf minuut 14:00:
      • Wie is motoragent Emiel eigenlijk?
      • Kakkers massaal teruggefloten
  • Regels zijn voor iedereen

Een koppel met haast… en met pech

Het begon allemaal redelijk onschuldig. Een auto, strak in de lak, rijdt nét even iets te hard op de ring rond Alkmaar. Niet zeldzaam, zou je denken. Maar dit keer was motoragent Emiel in de buurt. En die laat je daar niet zomaar mee wegkomen.

De bestuurder werd staande gehouden. Volgens eigen zeggen hadden ze “haast vanwege een bruiloft” — en dus leek het allemaal wel mee te vallen. Emiel schreef rustig een boete uit en stuurde ze weer op weg. Case closed? Dacht het niet.

Nog geen vijf minuten later, iets verderop, trekt dezelfde auto weer de aandacht. Wéér te hard. En jawel hoor: Emiel was daar opnieuw. Klaar voor een tweede bon.

De sfeer slaat om

Bij die tweede keer sloeg de stemming om van haastig naar ronduit boos. De dame in de auto liet duidelijk merken dat ze zich oneerlijk behandeld voelde. Er werd geklaagd, gezucht en zelfs gesuggereerd dat zij ‘advocaat’ was. Waarschijnlijk in de hoop dat Emiel dan zou zeggen: “Oh, sorry hoor! Rijd maar lekker door.”

Maar zo werkt het natuurlijk niet. Niet bij deze agent. En daar hadden deze twee kakkers – want zo worden ze online massaal genoemd – duidelijk geen rekening mee gehouden.

Check het fragment hier vanaf minuut 14:00:

Wie is motoragent Emiel eigenlijk?

Voor wie hem nog niet kent: motoragent Emiel is in korte tijd uitgegroeid tot een begrip onder fans van verkeersvlogs. Hij deelt regelmatig beelden van zijn werk op de motor, en laat daarin precies zien hoe hij te werk gaat.

Wat hem typeert? Hij is rechtvaardig, duidelijk en totaal niet onder de indruk van status of smoesjes. Hij is er om de verkeersveiligheid te bewaken, punt. En wie de regels overtreedt, krijgt daar gewoon de rekening voor gepresenteerd.

In dit geval dus zelfs twee keer in één rit. En Emiel? Die bleef kalm, professioneel en totaal ongevoelig voor aandachttrekkerij.

Kakkers massaal teruggefloten

Op sociale media sloeg het verhaal snel aan. De reacties logen er niet om. Veel mensen vonden het vooral vermakelijk dat het stel – dat duidelijk dacht dat regels voor hen niet golden – keihard werd teruggefloten.

Het woord “kakkers” viel dan ook vaak. Niet alleen vanwege hun dure voorkomen, maar vooral vanwege hun houding: arrogant, neerbuigend en overtuigd van eigen gelijk.

En dat maakt dit verhaal zo treffend: je kunt nog zo’n grote mond hebben, als je twee keer wordt gepakt door dezelfde motoragent, dan moet je misschien toch even naar jezelf kijken.

Regels zijn voor iedereen

Dit voorval is meer dan alleen een grappig momentje uit een politie-vlog. Het is een reminder dat regels niet selectief zijn. Niet gebaseerd op inkomen, uiterlijk of opleiding.

Motoragent Emiel laat zien dat handhaving nog wél bestaat. Dat boetes ook terecht kunnen zijn. En dat mensen soms gewoon hun lesje moeten leren – ook als ze dat liever niet horen.

Voor dit koppeltje werd het een dubbele boete én een flinke reality check. Voor de rest van Nederland? Een heerlijk stukje rechtvaardigheid op twee wielen.

Check ook:

Jade Anna woedend na boete voor rijden met telefoon in haar hand: ’Heel scheef dat een agent dat mag’
Share This Article
Facebook Email Copy Link

Volg ons

Volg ons op social media

You Might Also Like

Andrew Tate-wannabe denkt indruk te maken op dame met screenshot van zijn bankrekening
Humor

Andrew Tate-wannabe denkt indruk te maken op dame met screenshot van zijn bankrekening

By thalena
20 februari 2026
Read More
Humor

De 17 Paarden

By Jay
19 februari 2026
Read More
Humor

Slimme werknemer

By Jay
19 februari 2026
Read More
Humor

De Mayonaisepot van het Leven

By Jay
18 februari 2026
Read More
Humor

Slim geregeld bij de relatietherapeut

By Jay
18 februari 2026
Read More
Niet al te sympathieke restauranteigenaar accepteert het niet als medewerkers zich ziek melden
Humor

Niet al te sympathieke restauranteigenaar accepteert het niet als medewerkers zich ziek melden

By thalena
17 februari 2026
Read More
Humor

Stomdronken thuiskomen

By Jay
17 februari 2026
Read More
Humor

Eigenwijze gast denkt slim te zijn

By Jay
17 februari 2026
Read More
Humor

Drie wensen? Niet dus

By Jay
17 februari 2026
Read More
Humor

Scheiden en alles meenemen

By Jay
17 februari 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?