SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Home » Blog » John van den Heuvel neemt het op voor Gordon: “Hij is verfrissend”
Celebs

John van den Heuvel neemt het op voor Gordon: “Hij is verfrissend”

Ramin
Last updated: 9 september 2024 18:03
By Ramin
4 Min Read
john van den heuvel en gordon
Beeld: Instagram Gordon
SHARE

De realityserie van Gordon was afgelopen vrijdag op televisie en heeft inmiddels veel reacties uitgelokt. In de serie haalt hij onder andere uit naar columnisten Angela de Jong en kijkcijferanalist Tina Nijkamp. Daarnaast laat Gordon ook een kwetsbare kant van zichzelf zien. Misdaadjournalist John van den Heuvel heeft met Gordon samengewerkt aan de productie van de serie.

Contents
  • John van den Heuvel en Gordon werken samen
  • Discussie over Gordon
  • Nieuwe uitdaging voor Gordon
  • Prijzen restaurant Gordon

John van den Heuvel en Gordon werken samen

Hoewel het niet de meest voor de hand liggende keuze lijkt, is John van den Heuvel de producent van Gordon’s realityserie. Hij was te gast bij de talkshow RENZE, waar de serie uitgebreid werd besproken. Tijdens de uitzending toonde Renze een fragment waarin Gordon columniste Angela de Jong een ‘secreet’ noemt en verwijst naar haar ‘volgevreten kop’. Wat vindt John van deze uitspraken? Hij noemt Gordon’s reactie op de kritiek die hij krijgt, en specifiek die van Angela, verfrissend.

John vertelt: “Ik vind niet dat wij het eruit hoeven te halen. Het is zijn mening. We laten ook zien wat zij over hem zegt, en er zitten nog een paar andere voorbeelden in. De één reageert er niet op, de ander wel. Ik vind het wel verfrissend. Ik word soms ook wel moe van al die meninkjes,” aldus John. Renze was kritisch en merkte op dat Gordon op een manier reageert die hij zelf ook vaak vervelend vindt. John reageerde daarop met: “Nou ja, zo zit die man in elkaar.”

john van den heuvel en gordon
Beeld: Gordon SBS6, Instagram

Discussie over Gordon

John van den Heuvel kiest de kant van Gordon, wat in dit geval ook begrijpelijk is aangezien John van den Heuvel en Gordon samenwerken. Hij merkt op dat Angela de Jong niet verrast moet zijn als ze een keer een stevige reactie terugkrijgt. Over Tina Nijkamp, die vooral over kijkcijfers schrijft, is John ook niet te spreken: “Tina vindt hij heel vervelend.” Als laatste haalt hij de criminele grootheden Taghi en Holleeder erbij: “Ik zou het geweldig vinden als Tina Nijkamp en Angela de Jong eens net zo kritisch zouden schrijven over Ridouan Taghi of Willem Holleeder als over Gordon. Dat zou ik wel een keer leuk vinden.”

Bekijk hier het gesprek bij RENZE

john van den heuvel en gordon

Nieuwe uitdaging voor Gordon

De zanger is tegenwoordig vaak in Blaricum te vinden, waar hij volop bezig is met zijn nieuwe restaurant, Blushing. Toch lijken de spanningen rondom Goor steeds verder toe te nemen, vooral in de wereld van de BN’ers. Hij heeft met velen onenigheid, wat sterk suggereert dat het allemaal niet zo soepel verloopt. En als we het over de prijzen van restaurant Gordon hebben, daar valt ook wel wat over te zeggen. Die zijn namelijk een stuk minder zacht dan de Tournedos Tres Quatro op het menu!

john van den heuvel en gordon
Beeld: Screenshots Instagram page gordonheuckeroth

Prijzen restaurant Gordon

Gordon’s restaurant, Blushing in Blaricum, is inmiddels al een tijdje geopend, maar er is flink gesleuteld aan de menukaart. Waar je voorheen alleen kon ontbijten en lunchen, is er nu ook de mogelijkheid om te dineren. Goor presenteerde trots de vernieuwde kaart op Instagram, met een flinke dosis humor samengesteld. De prijzen trekken echter de aandacht, met voorgerechten vanaf 20 euro en een brioche broodje dat maar liefst 25,50 euro kost. Wil je frietjes bij je ‘Geeft de burger moed!’? Dan betaal je daar 6,50 euro extra voor. De reacties op de prijzen van Gordon’s restaurant zijn verdeeld, zelfs vrienden zoals Petra merken op: “Dat zijn wel de prijzen à Paris, mon chéri 😅😂😂🥳🥳.”

Check ook:

Verbaasde reacties op absurde prijzen restaurant Gordon: ‘Het is geen Parijs!’
TAGGED:Gordonjohn van den heuvelrenze
Share This Article
Facebook Email Copy Link

You Might Also Like

CelebsSport

Ruzie Wilfred Genee en Arjen Robben loopt uit de hand “Hij stelt zich aan!” (Video)

By SGXL Redactie
15 april 2026
Read More
Hélène Hendriks vermogen
Celebsnet binnen

Johan Derksen onthult reden afwezigheid Hélène Hendriks “Ze was boos!” Hélène reageert

By SGXL Redactie
15 april 2026
Read More
CelebsLifenet binnen

Jan Smit en Lale Gül liefdesgeruchten aangewakkerd na opvallende foto

By SGXL Redactie
14 april 2026
Read More
André Hazes reageert verrassend op roddels Yvonne Coldeweijer: 'Bedankt Yvonne!'
Celebs

André Hazes reageert verrassend op roddels Yvonne Coldeweijer: ‘Bedankt Yvonne!’

By thalena
10 april 2026
Read More
Rapper Boef naar het buitenland gevlucht: 'Diep in de schulden'
Celebs

‘Dit is wat er over is van het vermogen van rapper Boef’: ‘In één jaar €2,1 miljoen verloren’

By thalena
10 april 2026
Read More
Jutta Leerdam
Celebs

Jutta Leerdam reageert eindelijk op break-up geruchten met Jake Paul met veelzeggende beelden

By thalena
9 april 2026
Read More
Celebsnet binnen

Ellen ten Damme reageert op Ali B advocaat uitspraak “Dit is helemaal niet waar!”

By SGXL Redactie
9 april 2026
Read More
emma kok
Celebs

Emma Kok viert 18e verjaardag door gelijk meest kittige pakjes te showen

By thalena
8 april 2026
Read More
André Hazes jr. begint bijzondere crowdfunding: 'Geld nodig om tattoos te laten verwijderen'
CelebsLife

André Hazes jr. begint bijzondere crowdfunding: ‘Geld nodig om tattoos te laten verwijderen’

By thalena
8 april 2026
Read More
jan smit liza plat
Celebs

Hereniging Jan Smit en Liza Plat in de maak? ‘Deze breuk is niet voor altijd’

By SGXL Redactie
8 april 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?