SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Humor

Drone daagt hangjongeren in Rotterdam heerlijk uit

Christa
Last updated: 20 augustus 2024 18:11
By Christa
3 Min Read
hangjongeren in Rotterdam
Beeld: Skoften
SHARE

Meestal zijn het de hangjongeren die irritatie opwekken bij ‘fatsoenlijke burgers, maar deze keer zijn de rollen een keertje omgedraaid. Een drone wekte onlangs irritatie op bij hangjongeren in Rotterdam. En voor de duidelijkheid: niet een ieder die op straat ‘chilled’ is een hangjongere. Niet een ieder wil elke dag burgerlijk op zijn balkonnetje uitrusten of relaxen.

Contents
  • Hangjongeren in Rotterdam krijgen de ‘chills’
  • Op de vlucht voor de drone
  • De politie bellen

Hangjongeren in Rotterdam krijgen de ‘chills’

Maar terug naar de drones die hangjongeren in Rotterdam de ‘chills’ gaf, enge rillingen dus, want je weet maar nooit waarom iemand jou van uit de lucht filmt. De jongeren die hun gezelligheid op straat zochten, vonden het op zijn zachtst gezegd ongezellig om op camera vastgelegd te worden vanuit de lucht. Ze vonden het gewoon griezelig door een vreemde onzichtbare persoon gefilmd te worden. Weet je veel welke engerd je bespioneerd of kijkt hoe en wanneer hij je iets aan kan doen.

hangjongeren in Rotterdam

Op de vlucht voor de drone

Je kan liever maar direct het ergste denken, dan bescherm je jezelf tenminste. Je vlucht dus direct naar huis met de drone je op de hielen of nee, met de drone je boven het hoofd hangend. Maar als je binnen bent kan de drone je gelukkig niet meer zien. Kan de drone echt niet door de muren zien en filmen of moet je toch maar liever onder je bed gaan liggen met je dekbed over je heen? Alle SciFi films van 40 en 50 jaar geleden lijken nu werkelijkheid te worden of toch niet? Zo bang zijn hangjongeren blijkbaar ook weer niet.

De politie bellen

Maar alle grappen op een stok. Zou de politie er niet bijgehaald moeten worden als je gevolgd en blijkbaar ook gefilmd wordt door een drone. Als iemand je volgt, bel je toch ook de politie op en misschien hebben de stoere hangjongeren dit ook wel gedaan, want je weet maar noo.it wat de drone/persoon voor jou in petto heeft.

Check ook:

Deze gozer is bizar goed in het filmen met drones! – SGXL.NL

TAGGED:dronehangjongerenPolitieRotterdam
Share This Article
Facebook Email Copy Link

You Might Also Like

Humor

Man is bizarre supermarktregel helemaal zat

By Jay
31 oktober 2026
Read More
Humor

De pikante verjaardagsverrassing

By Jay
31 oktober 2026
Read More
Humor

Politie zoekt twee overvallers

By Jay
31 oktober 2026
Read More
Humor

Ontslagen ambtenaar

By Jay
31 oktober 2026
Read More
Humor

Jantje mag eerder naar huis vanwege zijn vaders beroep

By Jay
30 oktober 2026
Read More
Humor

De molenaar en zijn tien knechten

By Jay
30 oktober 2026
Read More
Weer 13 mensen op social media met het IQ van een kaaskroket
Humor

13 mensen op social media die bewijzen dat gezond verstand niet voor iedereen is weggelegd

By Ulrich
31 oktober 2026
Read More
vrachtwagenchauffeur
Humor

Vrachtwagenchauffeur haalt levensgevaarlijke capriolen uit en krijgt direct een flinke portie karma terug

By Ulrich
31 oktober 2026
Read More
HumorLife

Deze hilarische video laat zien waarom mannen liever met hun vrienden op vakantie gaan dan met hun vriendin

By Ulrich
30 oktober 2026
Read More
Humor

Arjan Lubach dropt hilarische ADE ‘recap-video’ van Alexia en Máxima: ‘Hele Elfstedentocht gekaakschaatst’

By SGXL Redactie
29 oktober 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?