SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Life

Ex-schoonmoeder opent beerput over MAFS-Femke: ‘Karma is een b*tch’

thalena
Last updated: 27 mei 2025 18:06
By thalena
4 Min Read
Ex-schoonmoeder opent beerput over MAFS Femke: 'Karma is een b*tch'
Beeld: RTL
SHARE

MAFS Femke is de afgelopen dagen veelbesproken sinds haar emotionele uitspraken in het televisieprogramma Married At First Sight. Daar vertelde ze hoe ze in haar eentje de kinderen grootbracht en hoe speciaal die band voor haar is. Maar volgens haar ex, voormalig doelman Piet Velthuizen, klopt dit beeld allerminst. Via verschillende bronnen komt er nu een heel ander verhaal naar buiten dat de schijnwerpers keihard op Femke richt.

Contents
  • Blokkades MAFS Femke 
    • De rol van de ex-schoonmoeder: “Ze is een toneelspeelster”
    • Waarom het verhaal van MAFS Femke niet klopt volgens insiders
    • De balans tussen beeld en werkelijkheid

Blokkades MAFS Femke 

Velthuizen ontkent stellig dat hij zijn vaderrol ooit heeft verwaarloosd. Sterker nog, mensen uit zijn omgeving spreken over jarenlange pogingen om zijn kinderen te blijven zien, ondanks de vermeende blokkades die MAFS Femke opwierp. Volgens ingewijden eiste ze steeds meer alimentatie en gebruikte ze de kinderen als pressiemiddel. Als Piet ze bijvoorbeeld naar zijn moeder bracht, mocht hij ze daarna weken niet meer zien. Dat heeft diepe wonden geslagen bij zowel hem als zijn familie.

Ex-schoonmoeder opent beerput over MAFS Femke: 'Karma is een b*tch'
Beeld: YouTube RTL Boulevard/Wikipedia

De rol van de ex-schoonmoeder: “Ze is een toneelspeelster”

Ook de moeder van Piet, Saat Velthuizen, komt nu naar voren met haar kant van het verhaal. In eerste instantie wilde ze niet reageren, maar de aanhoudende aantijgingen van MAFS Femke deden haar besluiten toch haar stem te laten horen. “Ze gedraagt zich niet netjes tegenover ons,” vertelt ze, “maar iedereen met een beetje verstand ziet dat ze één grote toneelspeelster is.”

De uitspraak die het meeste stof doet opwaaien? “Karma is een b*tch,” zegt Saat zonder blikken of blozen. Volgens haar is het jarenlang een eenrichtingsverkeer geweest, waarbij Femke alle macht had over het contact tussen grootouders en kleinkinderen. Voor de buitenwereld speelde ze de sterke, zelfstandige moeder. Maar achter gesloten deuren was er vooral strijd, manipulatie en verdriet.

Dit bericht op Instagram bekijken

Een bericht gedeeld door Married at First Sight | NL 🇳🇱 (@mafs_nl)

Waarom het verhaal van MAFS Femke niet klopt volgens insiders

Wat opvalt, is hoe het publieke beeld van MAFS Femke haaks staat op de verklaringen van meerdere betrokkenen. Volgens bronnen zou ze haar invloed gebruiken om de omgang tussen Piet en de kinderen te beperken. En dat zou niet alleen pijn gedaan hebben aan de vader, maar vooral aan de grootouders die jarenlang buitenspel stonden.

Piet zelf laat zich niet in detail uit, maar zijn stilzwijgen lijkt veelzeggend. De verhalen van zijn omgeving, in combinatie met de openhartige uitspraken van zijn moeder, schilderen een consistent beeld: MAFS Femke heeft de situatie jarenlang naar haar hand gezet. De publieke verontwaardiging groeit, zeker nu blijkt dat het beeld dat ze neerzette in het programma slechts een deel van de werkelijkheid is.

De balans tussen beeld en werkelijkheid

Hoewel MAFS Femke in het programma veel steun kreeg voor haar verhaal, laat deze beerput een andere kant zien. De roep om eerlijkheid groeit. Niet alleen bij de familie Velthuizen, maar ook onder kijkers die zich misleid voelen. De tijd dat reality-tv zonder weerwoord blijft, lijkt voorbij. Als er één les te trekken valt uit deze situatie, is het dat elk verhaal meerdere kanten kent. En dat het belangrijk is om beide zijden te horen, zeker wanneer het om kinderen gaat. Voorlopig lijkt de waarheid over MAFS Femke langzaam maar zeker boven tafel te komen – en dat beeld is lang niet zo rooskleurig als ze zelf deed voorkomen.

Check ook:

Geëmotioneerde MAFS-Femke smeekt Olof: ‘Stop met appjes sturen!’

TAGGED:FemkekarmaMAFS
Share This Article
Facebook Email Copy Link

You Might Also Like

Jongen in publiek die uit alle macht probeert NIET naar zitvlak Chantal Janzen te kijken faalt hopeloos
Life

Zien: Jongeman in publiek probeert niet naar Chantal Janzen te kijken, maar faalt

By thalena
29 oktober 2026
Read More
‘Amerikaanse Nonstradamus’ doet huiveringwekkende voorspelling: “Twenty-seven years of blood”
Life

‘Amerikaanse Nostradamus’ doet huiveringwekkende voorspelling: “Twenty-seven years of blood”

By thalena
29 oktober 2026
Read More
‘Eeuwigdurende cruise’ draait uit op nachtmerrie: alle passagiers in Cambodja van boord gezet
Life

‘Eeuwigdurende cruise’ draait uit op nachtmerrie: alle passagiers in Cambodja van boord gezet

By thalena
28 oktober 2026
Read More
Dit is het bizarre bedrag dat De Toppers per ArenA-reeks opstrijken
Life

Dit is het bizarre bedrag dat De Toppers per ArenA-reeks opstrijken

By thalena
27 oktober 2026
Read More
te knap
Life

Advocate beweert dat ze te knap is om een man te vinden: ‘Ik val alleen op intelligente mannen’

By Wiraisha
27 oktober 2026
Read More
Man zet vrouw uit de auto en rijdt 900 km naar huis na knallende vakantie-ruzie
Life

Man laat vrouw achter na hoogoplopende vakantieruzie en rijdt in zijn eentje 900 kilometer naar huis

By thalena
29 oktober 2026
Read More
franse relschopper
net binnen

Franse relschopper schakelt zichzelf uit wanneer hij winkel probeert te plunderen

By SGXL Redactie
21 oktober 2026
Read More
droomvrouw
Life

Man verkoopt al zijn bezittingen om bij droomvrouw te gaan wonen, maar doet dan schokkende ontdekking

By SGXL Redactie
20 oktober 2026
Read More
Onderzoek wijst uit: chocola kan je vrolijker maken, maar niet elke reep werkt
Life

Onderzoek wijst uit: chocolade kan je vrolijker maken, maar niet elke reep werkt

By thalena
25 oktober 2026
Read More
Jutta Leerdam onderwerp van felle discussie om ‘Trump-steun’: “Ik vind dat wel best heftig”
CelebsLife

Jutta Leerdam onderwerp van felle discussie om ‘Trump-steun’: “Ik vind dat wel best heftig”

By thalena
17 oktober 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?