SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Home » Blog » Eigen bijdrage van woedend VTwonen-koppel blijkt veel hoger: ‘Dat zijn serieuze bedragen!’
Films & Series

Eigen bijdrage van woedend VTwonen-koppel blijkt veel hoger: ‘Dat zijn serieuze bedragen!’

SGXL Redactie
Last updated: 6 november 2025 16:47
By SGXL Redactie
5 Min Read
vtwonen weer verliefd op je huis
Beeld: Talpa
SHARE

Een aflevering van het SBS6-klusprogramma VTwonen: Weer Verliefd op je Huis liep afgelopen week uit op een serieuze kanshebber voor het tv-moment van 2025. In de aflevering zagen we hoe het koppel Denise en René uit Hoofddorp allesbehalve blij waren met wat de stylisten van hun huis hadden gemaakt en ze deden geen enkele moeite om hun teleurstelling te verbergen.

Contents
  • Teleurstelling na de make-over
    • 538 Avondshow onthult: bedrag veel hoger dan verwacht
    • Reuring op sociale media
    • Productie en presentator reageren
    • Mediastorm

Tekst loopt verder onder de video

De beelden gingen razendsnel viral en zorgden voor duizenden reacties online. Maar wat de discussie pas echt deed ontploffen, was de onthulling over wat het VTwonen-koppel zelf moest betalen voor de mislukte make-over.

Teleurstelling na de make-over

In de uitzending werd duidelijk hoe groot het verschil in smaak was tussen Denise en René. Waar René houdt van een stoere, industriële stijl met staal, hout en beton, neigt Denise juist naar lichte kleuren en een meer elegante sfeer. De hoop was dat styliste Fietje Bruijn die werelden op een smaakvolle manier zou samenbrengen.

Toen de make-over werd onthuld, bleek dat helaas niet het geval. René reageerde zichtbaar gefrustreerd en zei: “Ik ben rustig hoor, maar ik vind het echt lelijk.” Ook Denise was niet te spreken over het eindresultaat. Hoewel sommige elementen, zoals de nieuwe keukenapparatuur, in de smaak vielen, vonden ze de totale sfeer “koud” en “onpersoonlijk”.

538 Avondshow onthult: bedrag veel hoger dan verwacht

Waar kijkers aanvankelijk dachten dat deelnemers slechts een eigen bijdrage van 15.000 euro hoefden te betalen, onthulde de 538 Avondshow dat dit bedrag voor het VTwonen-koppel veel hoger lag. In de uitzending van dj’s Bas en Dylan werd verteld dat Denise en René uiteindelijk rond de 40.000 euro kwijt waren aan hun deelname.

Volgens de presentatoren kwam dat doordat het stel meerdere extra opties had afgenomen, zoals een uitbreiding van de keuken en extra maatwerkmeubels. “Dat zijn serieuze bedragen,” merkte Dylan op, terwijl hij benadrukte dat dit geen gratis televisieverbouwing is, maar een echte investering van de bewoners zelf.

View this post on Instagram

A post shared by Bas & Dylan (@538avondshow)

Reuring op sociale media

De onthulling zorgde voor een golf aan reacties op Instagram en TikTok. Onder de video’s van Radio 538 en Veronica Superguide uitten veel kijkers hun medeleven met het stel.

“Hoe kun je totaal geen rekening houden met iemands smaak of moodboard?” schreef een volger. Anderen noemden het “zonde van het geld” en “onbegrijpelijk dat dit is goedgekeurd”.

Tegelijk wezen sommige kijkers erop dat deelnemers aan zulke programma’s vooraf weten dat ze creatieve vrijheid afstaan aan de stylist. Een ex-deelneemster reageerde zelfs: “Wij zagen de stylist drie keer van tevoren. Veel wordt afgestemd, maar het blijft een verrassing. Misschien is het hier gewoon misgegaan?”

Productie en presentator reageren

Kees Tol, de presentator van het programma, liet eerder al weten dat zulke teleurstellingen zelden voorkomen. “We hebben dit al heel vaak meegemaakt, maar een reactie als deze nog nooit,” zei hij tegen Veronica Superguide. Een tweede make-over om de schade te herstellen lijkt volgens hem niet aan de orde.

De productie benadrukt dat elke deelnemer een contract tekent en vooraf akkoord gaat met de creatieve keuzes van de stylist. Bovendien moet ieder koppel een financiële bijdrage leveren, die afhankelijk is van de omvang van de verbouwing.

VTwonen stylist
Beeld: Talpa

Mediastorm

Wat begon als een feelgood-klusprogramma eindigde voor dit VTwonen-koppel in een mediastorm. De combinatie van een teleurstellend resultaat en een eigen bijdrage van zo’n 40.000 euro maakte de frustratie begrijpelijk en leverde het stel onverwacht landelijke aandacht op.

De discussie rond Denise en René roept de vraag op hoeveel creatieve controle deelnemers eigenlijk hebben bij zulke make-overprogramma’s. Eén ding is zeker: dit is geen gratis make-over, maar een kostbare gok die soms totaal verkeerd kan uitpakken.

Check ook:

VTwonen beschuldigd van doorgestoken kaart: ‘Deelnemers worden gewoon ingehuurd’
TAGGED:sbs6vtwonen
Share This Article
Facebook Email Copy Link

Volg ons

Volg ons op social media

You Might Also Like

First Dates
Films & Series

BNNVARA haalt razend populaire series van de buis: ‘Dit komt heel hard aan’

By SGXL Redactie
25 november 2025
Read More
maxime meiland de hanslers
Films & Series

Maxime Meiland kraakt De Hanslers volledig af: ‘Je ziet ongemakkelijkheid van de tv afkomen’

By SGXL Redactie
25 november 2025
Read More
de hanslers
Films & Series

Realitysoap ‘De Hanslers’ tot de grond afgebrand door kijkers: ‘Vervelend en naar toneelstukje’

By SGXL Redactie
25 november 2025
Read More
Denise van der Laan
Films & Series

Denise in tranen om ‘pestgedrag’ Moeder Monique: ‘Moeilijk om beelden terug te zien’

By SGXL Redactie
21 november 2025
Read More
de hanslers
Films & Series

Denise en moeder Monique kibbelen elkaar de tent uit in eerste beelden De Hanslers: ‘Praat eens normaal!’

By SGXL Redactie
20 november 2025
Read More
kopen zonder kijken
Films & Series

Teleurgesteld Kopen Zonder Kijken-koppel uit Amsterdam zet huis nu alweer te koop

By SGXL Redactie
20 november 2025
Read More
mike en denise uit elkaar
Films & Series

Winter Vol Liefde-koppel Mike en Denise uit elkaar: “Ik heb heel veel liefdesverdriet”

By SGXL Redactie
18 november 2025
Read More
merel westrik
Films & Series

Kijkers geraakt door subtiel Dieuwertje Blok-eerbetoon in Sinterklaasjournaal: ‘Is ze er toch een beetje bij’

By SGXL Redactie
13 november 2025
Read More
noodpakket waarschuwing in Sinterklaasjournaal
Films & Series

Grote woede over noodpakket-waarschuwing in Sinterklaasjournaal: ‘Angstzaaierij!’

By SGXL Redactie
13 november 2025
Read More
The Running Man
Films & Series

Remake van absolute Arnold Schwarzenegger-classic krijgt lovende reacties: ‘Beter dan het origineel’

By thalena
12 november 2025
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?