SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Celebs

Djarno Hofland doet boekje open over ‘ruzie’ met André Hazes “Niks van hem nodig”

thalena
Last updated: 16 oktober 2025 02:32
By thalena
5 Min Read
Djarno Hofland
Beeld: Instagram Djarno Hofland
SHARE

Djarno Hofland, het neefje van André Hazes Jr, heeft zich uitgesproken over zijn moeilijke periode én zijn band met zijn beroemde neef. Waar de twee eerder altijd samen te zien waren tijdens shows zijn ze na de onenigheden niet meer samen gespot, naar verluidt spreken de mannen elkaar niet eens meer. In een interview met weekblad Weekend vertelt Djarno nu o.a. dat hij jarenlang vooral bezig is geweest met het pleasen van anderen.

Contents
  • Djarno Hofland breekt met oude gewoontes
    • Meer dan “het neefje van André Hazes”
    • Dankbaar, maar onafhankelijk
    • Een nieuwe Djarno

In het openhartig gesprek onthult hij dat hij diep heeft gezeten, maar dat hij er sterker dan ooit uit is gekomen. En belangrijker nog: hij wil laten zien dat hij méér is dan alleen “het neefje van”.

Djarno Hofland breekt met oude gewoontes

In een eerlijk interview vertelt Djarno Hofland dat hij een tijdlang worstelde met zichzelf. Hij zat in een donkere periode waarin hij alles leek te hebben, maar zich toch leeg voelde. “Ik had momenten waarop ik niet wist waarom ik nog doorging,” vertelt hij. “Ik dacht dat ik gelukkig moest zijn omdat ik alles had, maar dat bleek een illusie.”

Volgens Djarno Hofland kwam dat vooral omdat hij te veel bezig was met de buitenwereld: dure auto’s, status, en de schijn ophouden. “Ik leefde met een masker op,” geeft hij toe. “Ik dacht dat ik anderen moest vermaken, vooral André, om erbij te horen. Maar dat was fout. Uiteindelijk draait het niet om wat mensen van je zien, maar wie er bij je uitvaart staan.”

Djarno Hofland
Beeld: Instagram

Meer dan “het neefje van André Hazes”

Dankzij zijn deelname aan Special Forces: VIPS leerde Djarno Hofland zichzelf beter kennen. Hij wil nu vooral zijn eigen pad volgen. Toch weet hij dat hij altijd zal worden gezien als “het neefje van André Hazes”. En dat vindt hij prima. “Ik ben daar juist trots op,” zegt hij. “Niet omdat hij beroemd is, maar omdat hij een goed mens is. We hebben samen veel meegemaakt, en dat zal altijd zo blijven.”

Tegelijkertijd benadrukt hij dat hij geen behoefte heeft aan materiële voordelen of gunsten van zijn beroemde familielid. “Iedereen lijkt iets van André te willen, zakelijk of persoonlijk. Ik niet. Ik heb niks van hem nodig. Ik wil alleen zijn vriend zijn, zonder belangen.”

Dankbaar, maar onafhankelijk

Hoewel hij afstand neemt van de glitterkant van het showbizzleven, erkent Djarno Hofland dat André hem veel heeft geleerd. “Hij heeft me geholpen stappen te zetten die ik anders nooit had durven nemen. Dankzij hem heb ik geleerd dat je kansen moet grijpen, maar ook je eigen pad moet bewandelen.”

Toch blijft hij nuchter. “André heeft deuren voor me geopend, maar ik moest er zelf doorheen stappen. Hij heeft me geïnspireerd, maar ik moest het waarmaken. En dat heb ik gedaan.”

Wanneer hij precies weer contact zoekt met zijn beroemde neef, houdt hij bewust voor zichzelf. “Wat tussen ons besproken is, blijft tussen ons. Dat hoort bij echte vriendschap,” zegt hij resoluut.

View this post on Instagram

A post shared by Djarno Hofland (@djarnohofland)

Een nieuwe Djarno

Vandaag de dag staat Djarno Hofland steviger in zijn schoenen dan ooit. Hij focust zich op projecten die hem gelukkig maken en wil anderen inspireren om eerlijk naar zichzelf te kijken. “Ik doe niks meer voor geld of roem. Als iets me plezier brengt, dan kies ik daarvoor. De rest is bijzaak.”Met die instelling heeft hij niet alleen zijn rust hervonden, maar ook zijn identiteit. En misschien, heel misschien, zullen mensen hem voortaan niet meer alleen kennen als “het neefje van André Hazes”, maar gewoon als Djarno Hofland — de man die zijn eigen verhaal schrijft.

Check ook:

André Hazes heeft spijt na ‘domme actie’: ‘Elke gozer in de stad loopt naar me te knipogen’

TAGGED:andre hazesDjarno HoflandRuzie
Share This Article
Facebook Email Copy Link

You Might Also Like

Lena van Ex On The Beach laat indrukwekkende transformatie zien na gewichtsverlies
CelebsLife

Lena van Ex on the Beach laat opvallende transformatie zien na flink gewichtsverlies

By thalena
23 augustus 2026
Read More
roddelpraat offline
Celebs

Vader Dennis Schouten date met nichtje?! Dennis reageert op pikante roddel!

By thalena
22 augustus 2026
Read More
Celebs

Koen Verweij reageert op geruchten over breuk en ontrouw: ‘Dit is wat er echt speelt’

By thalena
22 augustus 2026
Read More
Celebs

Spaanse etiquette-expert waarschuwt koningin Máxima: ‘Hier moet ze voor oppassen’

By thalena
21 augustus 2026
Read More
Celebs

Dries Roelvink reageert op ophef rond uitspraken van zoon Donny over toekomstige vrouw

By thalena
20 augustus 2026
Read More
Celebs

Dries Roelvink gaat viraal in Amerika als ‘miljardair’ en reageert op opvallend wijnfilmpje

By thalena
19 augustus 2026
Read More
Celebsnet binnen

Moeder Hayden Panettiere doet opvallende onthulling na haar overlijden: ‘Hij was bij haar’

By SGXL Redactie
20 augustus 2026
Read More
Jutta Leerdam laat het Instagram smelten met haar fijnste outfitje: ‘Oeffff’
Celebs

Nieuwe foto’s van Jutta Leerdam maken veel los: ‘Je bent ineens zo dun’

By SGXL Redactie
19 augustus 2026
Read More
mercedes de bondgenoten
Celebs

De Bondgenoten-Mercedes doet opvallend boekje open over Diederik: ‘Dit deed hij vóór Anouk’

By thalena
17 augustus 2026
Read More
Body double van Emilia Clarke heeft méér volgers dan de actrice zelf en deze bikinifoto’s verklaren waarom
Celebs

Body double van Emilia Clarke heeft méér volgers dan de actrice zelf en deze bikinifoto’s verklaren waarom

By thalena
17 augustus 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?