SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Humor

Dit zou achter de breuk tussen Kenneth Taylor en Jade Anna zitten: ‘Ze heeft tegen hem gelogen’

SGXL Redactie
Last updated: 27 augustus 2026 13:50
By SGXL Redactie
4 Min Read
SHARE

De breuk tussen Jade Anna van Vliet en Kenneth Taylor kwam voor veel volgers onverwacht. Het stel was nog maar enkele maanden verloofd toen Jade bekendmaakte dat ze ieder hun eigen weg gingen. Zelf vertelde ze dat ze anders naar de toekomst kijken. Volgens RoddelPraat zou er echter een concretere reden achter zitten: een verschil in kinderwens. Het programma beweert zelfs dat Jade zich niet aan een eerdere afspraak zou hebben gehouden.

Contents
  • Kenneth Taylor zou graag een groot gezin willen
    • Jade sprak eerder al over hun verschillende kinderwens
  • Wat zegt Jade zelf over de breuk?
    • Breuk kort na verloving met Kenneth Taylor

Tekst loopt verder onder de video

Kenneth Taylor zou graag een groot gezin willen

Volgens RoddelPraat wilde de voetballer graag kinderen en droomde hij van een groot gezin. Jade zou daar anders over zijn gaan denken. Het programma stelt op basis van een bron uit Taylors omgeving dat het onderwerp al vóór hun verloving speelde.

Daarbij zou volgens RoddelPraat een afspraak zijn gemaakt: als Kenneth haar ten huwelijk zou vragen, zou er uiteindelijk ook een kind komen. Nadat hij haar tijdens een reis naar Miami ten huwelijk had gevraagd, zou Jade hebben aangegeven voorlopig toch geen kinderen te willen.

RoddelPraat trekt daaruit de conclusie dat zij niet eerlijk tegen hem zou zijn geweest. De stevige uitspraak “Ze heeft tegen hem gelogen” is dus afkomstig uit die berichtgeving en is niet door Jade of Kenneth zelf bevestigd.

jade anna
Beeld: Instagram

Jade sprak eerder al over hun verschillende kinderwens

Opvallend is dat er al vóór de breuk aanwijzingen waren dat de twee verschillend over kinderen dachten. Jade sprak daar in maart openlijk over in Open Casa van Robbert Rodenburg.

Ze vertelde dat ze vroeger graag jong moeder wilde worden, maar daar inmiddels over twijfelde:

“Ik weet het eigenlijk helemaal niet.”

Als ze kinderen zou krijgen, dacht ze op dat moment vooral aan één kind. Haar toenmalige verloofde had volgens haar heel andere ideeën. Over zijn kinderwens grapte ze:

“Die wil het liefst een heel voetbalteam.”

Die uitspraken bewijzen niet dat de kinderwens uiteindelijk tot de breuk heeft geleid. Ze bevestigen wel dat er maanden daarvoor al een duidelijk verschil bestond.

Wat zegt Jade zelf over de breuk?

Jade maakte op 22 augustus bekend dat hun relatie voorbij was. Ze vertelde niet dat een ruzie over kinderen de oorzaak was. Wel bevestigde ze dat hun toekomstbeelden niet langer op elkaar aansloten:

“We kijken anders naar de toekomst en wat we daarin nodig hebben.”

Ook benadrukte ze dat er nog steeds veel liefde tussen hen was. Volgens Jade is dat soms niet voldoende:

“Soms is liefde alleen helaas niet genoeg om samen dezelfde weg te blijven volgen.”

Breuk kort na verloving met Kenneth Taylor

De timing blijft opvallend. Het stel verhuisde begin 2026 naar Rome vanwege zijn transfer naar Lazio. Tijdens een reis naar Miami volgde de verloving, maar ruim twee maanden later was de relatie voorbij.

Dat de kinderwens dé reden voor de breuk was, staat niet vast. Jade heeft wel zelf bevestigd dat ze anders over kinderen dacht dan haar ex en later dat hun toekomstplannen uiteenliepen. De bewering dat zij hem hierover zou hebben voorgelogen, blijft vooralsnog een claim van RoddelPraat en is niet door het voormalige stel bevestigd.

Check ook:

Volgers menen exacte moment te zien waarop Kenneth Taylor genoeg had van Jade Anna: ‘Dit was de druppel’
Share This Article
Facebook Email Copy Link

You Might Also Like

Humor

Dame schaamt zich enorm voor wespensteek

By Jay
21 september 2026
Read More
Humor

Programmeur strandt op onbewoond eiland

By Jay
21 september 2026
Read More
Humor

Nieuwe baas

By Jay
21 september 2026
Read More
Humor

Schoonzoon

By Jay
21 september 2026
Read More
Humor

Date loopt uit de hand: vrouw kapt gesprek af na uitspraken over samen slapen

By thalena
20 september 2026
Read More
Humor

Opa hoort ineens álles… en past meteen zijn testament aan

By Jay
20 september 2026
Read More
Humor

Piloot zorgt voor totale paniek tijdens vlucht

By Jay
20 september 2026
Read More
Omstanders pakken fatbike dief door hem in een omgegooide Dixi op te sluiten
Humor

Fatbikedief kiest verkeerde slachtoffer en eindigt opgesloten in Dixi

By thalena
18 september 2026
Read More
Humor

Boer snapt niks van zijn koe

By Jay
18 september 2026
Read More
Humor

Man gebruikt naam van vriend

By Jay
18 september 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?