SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Home » Blog » Dit vinden niet-Nederlanders van typische Nederlandse dingen
Humor

Dit vinden niet-Nederlanders van typische Nederlandse dingen

NoelleBenhija
Last updated: 13 augustus 2015 15:37
By NoelleBenhija
4 Min Read
SHARE

Als Nederlander vinden wij het de normaalste zaak om een kroket uit de muur te trekken. Ook is het geen raar idee om een rauwe haring mét uitjes in je mond te stouwen. Hoewel dit voor ons allemaal prima is, vinden veel buitenlanders het allemaal super raar. Diverse mensen zijn gevraagd om hun mening te geven over typisch Nederlandse producten. Terwijl wij zijn grootgebracht met Bassie & Adriaan, houden anderen er een nachtmerrie aan over. Bekijk hier meer voorbeelden!

Dit broodje kennen wij natuurlijk als verse haring met uitjes. Mensen uit Londen en New York vinden het echter een nachtmerrie en zouden hier na een lange nacht zuipen niet mee willen wakker worden.

 

De FEBO waar je de lekkerste snacks uit de muur trekt. De Engelsen, Amerikanen en Australiërs zijn van mening dat dit een topidee is. Wij zijn het er natuurlijk volmondig mee eens! Deze moesten we nog wel met je delen: een over voor een poppenhuis? Geniaal!

We love de nieuwjaarsduik. Vaak mede mogelijk gemaakt door het rookworstenmerk, maar de buitenlanders hebben toch een gevoel dat we aan het rennen zijn naar een Heineken biertje. Hmm, niet slecht toch? 

 

Over konigin Maxima hebben ze niet heel veel negatiefs te vertellen. Ze is een queen en ze lijkt op de Nederlandse versie van Kate Middleton.

Beschuit met muisjes. Iedereen die dit leest heeft dit gekregen tijdens zijn/haar geboorte. Toch behoorlijk normaal en wij zouden ons bijna beledigd voelen als dit niet werd uitgedeeld tijdens een kraambezoek. Epische opmerkingen bleven niet uit. Van diabetes dag tot Pasen. We kunnen hier niet tegenin gaan, best slim gevonden!

Volgens buitenlanders zijn dit de Vengaboys. Helemaal koekwaus! 

Spijkerpoepen… Wij snappen dit spel ook niet helemaal en vooral als je naar deze foto kijkt. De vraag die hierbij werd gesteld, was: ”hoe win je dit spel?” Waarop de Amerikaan antwoordde: door het bierflesje op te zuigen, vieze mensen! Nou, de volgende foto zouden we dan niet bepaald willen zien. 

The Passion, een musical dat opgevoerd wordt tijdens kerst, is voor ons niet weg te denken uit de Nederlandse samenleving. Elk jaar weer allemaal voor de buis. Amerikanen vonden dit echter meer een Orange Is The New Black musical. De vraag die hierbij werd gesteld, was: waar zouden deze mannen over zingen? Antwoorden: seks of windmolens. Not bad!

Oke, we kunnen het er heel lang over hebben maar wij zijn hiermee grootgebracht. De Amerikanen en Engelsen vinden het maar een nachtmerrie. Als ze eens wisten hoe ze er nu uitzien…

Liefde voor hutspot. Amerikanen vinden dit dus meer lijken op zoete aardappel met bonen. Klinkt toch een stuk minder aantrekkelijk. Dikke doei eetlust!

En last but not least… Wiet! Dat is gewoon broccoli, maar dan over datum. Hoe bedenken ze het?! 

TAGGED:lolNederlandnederlanders
Share This Article
Facebook Email Copy Link
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Volg ons

Volg ons op social media

You Might Also Like

Humor

Schipbreuk

By Jay
10 januari 2026
Read More
Humor

De weddenschap

By Jay
10 januari 2026
Read More
Humor

De slechtste wens ooit

By Jay
9 januari 2026
Read More
Humor

Twee foto’s, miljoenen waard… maar niet om de juiste reden

By Jay
9 januari 2026
Read More
Humor

Zoontje verpest het avondeten met één simpele opmerking

By Jay
7 januari 2026
Read More
Humor

Politieagent raakt volledig in de war door twee bijzondere namen

By Jay
7 januari 2026
Read More
nieuw pak sneeuw
weer

RTL-weervrouw waarschuwt voor sneeuwstorm in Nederland: ’10 tot 15 centimeter!’

By thalena
7 januari 2026
Read More
Gast laat met hilarische parodie zien hoe absurd Trump's Venezuela-operatie is
Humor

Gast laat met kurkdroge video zien hoe absurd Trump’s Venezuela-operatie is

By thalena
7 januari 2026
Read More
Humor

Werk en Privé Liepen Hier Wel Héél Erg Door Elkaar

By Jay
7 januari 2026
Read More
Humor

Net Getrouwd… en Nu Al Problemen

By Jay
7 januari 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?