SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
    • Humor
    • Films & Series
    • Life
    • Celebs
    • Muziek
    • Sport
    Font ResizerAa
    SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
    Search
    Sign In Sign In
    Follow US
    Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
    Home » Blog » De onzekerheden van mannen in bed
    Humor

    De onzekerheden van mannen in bed

    Vincent van Schie
    Laatst bijgewerkt: 22 januari 2015 18:02
    Vincent van Schie
    3 min lezen
    SHARE

    Mannen zijn hartstikke onzeker in bed. Ja, dames echt! Stoere mannen laten het weliswaar minder blijken, maar aan de binnenkant maken ze zich wel degelijk druk om allerlei gekke dingen tussen de lakens. Maarja, waar maken ze zich nu zoal druk om? Hieronder vind je een lijstje van 9 dingen waar de man onzeker over is. Dus mannen, zijn jullie hier nu echt onzeker over? 

    1. “Is die prachtige dame nu haar hoogtepunt aan het faken? Dat zou immers betekenen dat ik een waardeloze minnaar ben die niet eens iemand naar een hoogtepunt kan brengen.” Wij zouden een berg gaan beklimmen, heb je altijd een hoogtepunt. 

    2. “Wat als ik mijn kleren uittrek zal zij mijn lichaam dan wel goedkeuren? Misschien moet ik meer gaan sporten.” Nou, wij zouden gewoon al je goede voornemens over boord gooien, uit onderzoek blijkt dat mensen met een bierbuik meer seks hebben, hatzee! 

    3. “Als wij een heftige vrijpartij hebben, trek ik dan geen gekke bekken?” Gast, hou je nu maar bezig met het feit dat je haar naar een hoogtepunt moet brengen, als het goed is heeft ze dan helemaal geen tijd om naar je te kijken. En anders, ga je lekker gekke bekken trekken op een bergtop, succes! 

    4. “Heb ik eigenlijk niet teveel haar op mijn lichaam? Zal ze daar iets over zeggen?” Ehm, lekker belangrijk hoeveel haar je hebt. Haar toont je mannelijkheid. Vrouwen kunnen heerlijk kroelen door jouw borsthaar. Win win! En anders ga jij je maar verdomde scheren! 

    5. “Ah, ik krijg kramp, maar goed dat moet ik natuurlijk niet laten blijken.. Hoe doe ik dit..?!” Vrind, gewoon je bek open trekken. DUH! 

    6. “Volgens mij verveelt ze zich ontzettend, of niet? Duurt deze zweetpartij te lang? Ik kan natuurlijk niet na een paar seconden klaarkomen, maar het mag ook weer niet te lang duren. Pff..” Jij moet gewoon niet zoveel porno kijken en met die geile dame in bed communiceren en niet gewoon dom weg erop los rammen. 

    7. “Hoe denk zij over mijn lul? Is ze er tevreden mee? Of niet? Is hij de juiste grootte?” Achja, jij kan je natuurlijk druk maken, maar de dame in kwestie moet het er toch mee doen. Dus waarom druk maken? Gewoon gaan met die banaan! 

    8. “Vind ze deze move wel lekker? Waarom zegt ze niks? Wat is er gaande?!” Ze geniet beste vent. Blijkbaar doe je iets goed, topper! Als je het niet goed deed had je vast allang een corrigerende tik gekregen van haar.

    9. “AH! Ik ben aan het zweten… en al die druppels komen op haar blote buikje terecht.” Zweten hoort bij vrijen, vrijen is zweten, get over it! 

    Vorige artikel: AUW! BALLENJONGEN KRIJGT TENNISBAL IN ZIJN NOTEN

    TAGGED:dingengeklolMannenonzekerhedenseksvrouwen
    Deel dit artikel
    Facebook Email Copy Link
    Geen reacties Geen reacties

    Geef een reactie

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Volg ons

    Volg ons op social media

    Dit vind je misschien ook leuk

    Humor

    Man ziet álles verdwijnen tijdens dagje uit

    Jay
    29 juni 2025
    Read More
    Humor

    Luizenprobleem

    Jay
    29 juni 2025
    Read More
    15 bizarre situaties waar je brein geen raad mee weet
    Humor

    15 bizarre situaties waar je brein geen raad mee weet

    thalena
    28 juni 2025
    Read More
    Humor

    De goedkope verrekijker

    Jay
    28 juni 2025
    Read More
    Humor

    De anatomieles.

    Jay
    28 juni 2025
    Read More
    Whatsapp oplichter
    Humor

    Whatsapp-oplichter wordt ineens boos wanneer ‘slachtoffer’ hem niet echt serieus neemt

    thalena
    28 juni 2025
    Read More
    Humor

    Vissen op gevoel

    Jay
    28 juni 2025
    Read More
    Humor

    Bril met een verborgen functie

    Jay
    28 juni 2025
    Read More
    Humor

    Gast geeft nog even ongevraagd advies nadat hij wordt afgepoeierd door Tinderdate

    thalena
    27 juni 2025
    Read More
    Even normaal doen
    Humor

    15 mensen die even normaal moeten doen

    thalena
    27 juni 2025
    Read More
    • Over ons
    • Privacy policy
    • Notice and takedown
    • Adverteren
    • Contact
    • Boekingen
    • Disclaimer

                          Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

    Welcome Back!

    Sign in to your account

    Username or Email Address
    Password

    Lost your password?