SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
  • Humor
  • Films & Series
  • Life
  • Celebs
  • Muziek
  • Sport
Font ResizerAa
SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!SGXL.NL -De grappigste berichten op het internet!
Search
Sign In Sign In
Follow US
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme. Powered by WordPress
Home » Blog » 8 fabeltjes over seks!
Humor

8 fabeltjes over seks!

Vincent van Schie
Last updated: 23 juli 2014 12:22
By Vincent van Schie
4 Min Read
SHARE

SGXL is speciaal voor jullie de boeken in gedoken en is er achter gekomen dat bepaalde ‘seksfeiten’ gewoon keiharde onzin zijn! Hieronder 8 fabeltjes over seks!

Contents
        • Kerel met een balzak van 50 kilo! Screenshot van The Las Vegas Review-Journal
  • Bizarre seksfeiten die wel waar zijn vind je HIERRR!

1. De pil maakt je ultra dik. Vroeger – toen Pasen en Pinksteren nog op een dag viel – zaten er dikmakers in de anticonceptiepil, maar dat is allemaal al lang en breed achter haalt. Je kan het dus gewoon eten als snoep, dames!

2. Van een goede knalpartij kan je een hartaanval krijgen. Nou beste mensen, jullie kunnen met een gerust hart gaan vrijen, want dat is lariekoek! Als je jezelf niet helemaal de pleuris in rookt of iets van diabetes hebt, is de kans (Ongeveer één op een miljoen) op een hartaanval gewoon te verwaarlozen. Kortom lekker ‘hart’ gaan in bed.

3. Besneden lullen zijn schoner. Dit gekke seksfeitje mag je ook verwijzen naar het land der fabeltjes! Doordat de voorhuid vast zit aan de eikel kan er geen vuil onder voorhuid komen. Wanneer de voorhuid naar achter getrokken wordt, kan je het vuil dat er zit wegspoelen met water. Goede reden om ons niet te laten besnijden!

4. Grote handen, voeten of neus staan garant voor een grote leuter. Nee, dames dat is onzin! Oftewel je moet als nog de broek naar beneden trekken voordat je weet hoe groot hij is. Op de redactie hebben wij iemand met maatje 39, mini-handen en kleine neus, maar hij heeft wel een lul van twee meter!

5. Seks is topsport en daardoor val je af. Helaas is dit lariekoek. Tijdens een goede seksbeurt verbrand je tussen de 25 en 125 calorieën. Kortom, als je wilt afvallen moet je toch weer gaan Sonja Bakkeren en hardlopen of iets, neuken helpt immers niet! 

6. Naarmate je ouder wordt zakt jouw balzak steeds verder naar de grond. Je prachtige setje krimpt wel een klein beetje, maar gaat absoluut niet meer naar beneden hangen. Laat die ballen maar lekker hangen!

Kerel met een balzak van 50 kilo! Screenshot van The Las Vegas Review-Journal

7. De mannen onder ons denken elke 7 seconden aan seks. Nee, dat doen mannen niet. Mannen denken gemiddeld 19 keer per dag aan een stevig potje stampen, vrouwen denken daar 10 keer aan. Sommigen viezeriken, waaronder wij, zeggen dat ze wel 388 keer aan seksuele dingen denken. Tja, je moet ergens aan denken!

8. Seks is slecht voor het sporten. Weliswaar is seks geen topsport, maar dat seks daadwerkelijk je sportprestaties beïnvloed is onzin! Kijk bij ons maakt het geen verschil, of wij nu wel of niet hebben geknald, we zijn nog steeds even slecht. Door iemand eens keihard te doorboren krijgen vooral mannen meer testosteron. En dat kan zorgen voor betere prestaties! Wij snappen in ieder geval nu waarom onze coach vaak: ‘Gaan met die banaan’ zegt. 

Bizarre seksfeiten die wel waar zijn vind je HIERRR!

TAGGED:fabeltjeslolseksseksfeitjes
Share This Article
Facebook Email Copy Link
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Volg ons

Volg ons op social media

You Might Also Like

Humor

‘Dit zou de reden zijn van de breuk tussen Jan Smit en Liza..’ Volendammers reageren!

By SGXL Redactie
13 maart 2026
Read More
Humor

Helikopterpiloot denkt dat rotor de airco is

By Jay
13 maart 2026
Read More
Bram Krikke maakt hilarische parodie op compleet mislukt optreden DJ Jean bij RTL Live
CelebsHumor

Bram Krikke maakt hilarische parodie op compleet mislukt optreden DJ Jean bij RTL Live

By thalena
13 maart 2026
Read More
Humor

Familie wordt doodsbang bij verjaardag

By Jay
13 maart 2026
Read More
Humor

Boer lost het varkensprobleem slim op

By Jay
13 maart 2026
Read More
Humor

Na 7 jaar spiritualiteit blijft pa nuchter

By Jay
13 maart 2026
Read More
vvd spelfout verkiezingsposter
Humor

VVD blundert met joekel van een spelfout op verkiezingsposter: ‘Wat een niveau!’

By SGXL Redactie
13 maart 2026
Read More
Humor

Jager ziet wonderhond

By Jay
12 maart 2026
Read More
Humor

Zakenman wil slapen in auto

By Jay
12 maart 2026
Read More
Humor

Miljoenenjacht: Zo veel krijg je écht op je rekening als je Één Miljoen wint

By SGXL Redactie
12 maart 2026
Read More
  • Over ons
  • Privacy policy
  • Notice and takedown
  • Adverteren
  • Contact
  • Boekingen
  • Disclaimer
  • Link in Bio

                      Copyright @ 2025 SGXL Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?