Er is fantastisch nieuws voor iedereen die in Nederland woont: we staan weer in de top vijf van het World Happiness Index rapport! In bijna geen enkel ander land ter wereld zijn mensen zo gelukkig als wij. We zijn zelfs gelukkiger dan de bewoners uit Zweden en de immer vrolijke Zwitsers.
Gelukkig
Maar wacht even, Litouwers? Ja, dat klopt! Die kleine Baltische staat rukt langzaam maar zeker op naar de top. Waar ze vroeger vooral bekend stonden om hun sappige augurken en kleurrijke folkloristische kleding, zijn ze nu dus ook nog eens hartstikke gelukkig.
Lijst
Voor de rest van de top vijf is er weinig veranderd. Finland blijft op nummer één staan, met Denemarken en IJsland kort daarachter. Israël is dus nieuw in de top vijf, wat een fijne verrassing! Het lijkt erop dat hun geheime wapen falafel is, die is natuurlijk altijd goed. Bekijk de hele lijst hieronder:
1. Finland
2. Denemarken
3. IJsland
4. Israël
5. Nederland
6. Zweden
7. Noorwegen
8. Zwitserland
9. Luxemburg
10. Nieuw-Zeeland
11. Oostenrijk
12. Australië
13. Canada
14. Ierland
15. Verenigde Staten
16. Duitsland
17. België
18. Tsjechië
19. Verenigd Koninkrijk
20. Litouwen
Check ook: WAT?! ONDERZOEK BEWIJST: CHOCOLA HELPT JE VAN HOESTBUIEN AF
Bron: Welingelichten Kringen
Beeld: Unsplash