Via zijn bewakingscamera’s van het tankstation aan de Wilsonweg in het Overijsselse Diepenheim, ziet de Garagehouder Sarino Neplenbroek, bijna wekelijks dat auto’s met veel te hoge snelheid aan komen rijden en te laat een wegversmalling zien en het paaltje omver rijden. Een mooie gelegenheid dus om die beelden te gebruiken als advertentie voor de garage Autovakmeester Neplenbroek.
Autovakmeester Neplenbroek
Sarino Neplenbroek is ook eigenaar van garage Autovakmeester Neplenbroek en heeft al aardig wat klanten met kapotte bumpers en meer schade mogen ontvangen bij zijn garage. Sommige rijden door, maar de meesten stoppen en schrikken als ze zien dat de schade best groot is.
Er is een tekort aan monteurs door deze wegversmalling en daarom heeft de garage beelden online gezet van auto’s die een klappertje maken, om zo duidelijk te maken dat ze op zoek zijn naar monteurs.
Check ook: AUTOMONTEUR GEBRUIKT PER ONGELUK ZIJN VERKEERDE ‘GEREEDSCHAP’
Bron en beeld: Dailybuzz